1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Komentowanie wpisów

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika Zonyzonom1, 24 Lipiec 2018.

  1. Zonyzonom1

    Zonyzonom1 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie.
    Bardzo proszę o pomoc a jednocześnie wyrozumiałość gdyż jestem zupełnie zielona w tworzeniu www wiec jeśli ktokolwiek będzie tak miły i mi odpowie to poproszę o pomoc krok po kroku :D

    Moja strona to www.zonyzonom.pl do jie stworzenia skorzystałam z kreatora i wybrałam gotowy szablon (pierwszy po lewej u góry) i mam drobne problemy. Zapewne Państwu wydadzą się banalne, ale dla mnie to niestety czarna magia. Mianowicie

    1) jak włączyć możliwość dodawania komentarzy pod postami?
    2) jak zrobić stopkę by można było lubić dany wpis i udostępnić na FB ?? oraz
    3) czy da się zmienić kolejność zakładek tak by wpisując adres www.zonyzonom.pl od razu mieć widoczne posty czyli sekcje blog a nie główna?
    4) jak zmienić sam obrazek głowni na www by nie wyświetlały się te szare góry? (Ale małe białe logo „trójkątów” zostało )
     

Poleć forum znajomym