1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Komunikat po złożeniu zamówienia

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika pavali, 24 Luty 2016.

  1. pavali

    pavali Pomocnik

    Wiadomości:
    116
    Docenione treści:
    7
    Witam, czy możecie mi podać gotową tresć Komunikatu po złożeniu zamówienia za pobraniem ?
    gdzieś mi sie wykasowało :)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    http://sklep-demo.home.pl/admin

    Aby się zalogować, podaj w obu polach
    login: demo, hasło: Demo1234
    a następnie użyj przycisku "Zaloguj"

    Kopiuj ile potrzebujesz, sklep odświeża się jeśli dobrze pamiętam co godzinę.
     
    pavali lubi to.
  3. pavali

    pavali Pomocnik

    Wiadomości:
    116
    Docenione treści:
    7
    okej a komunikat jak ktoś opłaci opcją szybkiego przelewu online ? bo jest tylko do zwyklego podany :) znajdę coś takiego ?
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Sekcja Konfiguracja --> Sprzedaż --> Płatności, edytujesz formę płatności i tam są treści komunikatów, wstawianych na stronie koszyka lub w treści wiadomości e-mail (w szablony, za pomocą znacznika). Komunikaty są widoczne także gdy nie są skonfigurowane, więc też je zobaczysz w wersji DEMO.

    Może być takie rozwiązanie? Czy wklejać mam?

    @pavali
     
  5. pavali

    pavali Pomocnik

    Wiadomości:
    116
    Docenione treści:
    7
    tak tak to wiem i tak robiłem, tylko o komunikat do przelewu typu kup teraz nie widzę, ale jakoś poradzę sobie
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wszystko co możemy udostępnić, masz w sklepie demo. Jeśli czegoś tu nie ma, to znaczy że musiałeś to sam sobie stworzyć i dodać.
    Chyba że doprecyzujesz co masz na myśli z tym komunikatem... może ja coś przeoczyłem jeszcze.
     

Poleć forum znajomym