1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Konfiguracja kont e-mail - dane do konfiguracji

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Magdalenkaa, 28 Czerwiec 2017.

 1. Magdalenkaa

  Magdalenkaa Praktyk

  Wiadomości:
  30
  Docenione treści:
  6
  Może dalibyście radę w sekcji poświęconej kontom e-mail uzupełnić informacje dot. pełnej konfiguracji dla programu pocztowego, nawet z prze klikiem do dokumentacji.

  W tej chwili są tylko nazwy serwerów pocztowych, ale z tego co widzę, system nie bierze pod uwagę np. czy na serwerze jest zainstalowany certyfikat i nie proponuje innych nazw niż serwer123.home.pl

  Od jakiegoś czasu można instalować wiele certyfikatów co oznacza, że trzeba by jakąś identyfikację konta zrobić, if konto w domenie, check czy domena ma ssl, check czy ssl na serwerze, to zaproponuj inną nazwę serwera.
   
 2. LorK

  LorK Przyjaciel forum Beta-tester

  Wiadomości:
  1 040
  Docenione treści:
  91
  a co w przypadku kont, które są obsługiwane przez wiele domen?
  Ale taki kreator, który pyta o nazwę konta, domeny, nazwę programu pocztowego mógłby ułatwić sprawę tym mniej zaawansowanym. Wystarczyłoby to co jest teraz przerobić na szablony, których treść jest zależna od tego co wybrał user :)
   
 3. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  @Magdalenkaa @LorK sprawdzimy dostępne możliwości i jeśli będę miał informacje o podobnych modyfikacjach, to wrócę tutaj do tematu.
   

Poleć forum znajomym