1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Korzystam z klasycznej opery - zamulanie podczas pisania wątku

Dyskusja w 'Dyskusje o funkcjonowaniu forum' rozpoczęta przez użytkownika blokada-konta1, 16 Lipiec 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    piszę w miare plynnie po kilka znakow na sekunde niestety na filmiku tego nie widać, dlaczego?
    tak jakby kazde nacisniecie klawisza odwolywalo sie do jakiegos skryptu
    odpowiadanie w watkach juz tej wady nie ma

    co ciekawe gdy w trakcie "pisania" przenioslem kursor na zegarek, tresc przestala sie dopisywac
    ktoś ostro zaskrypcił to, bo takie przymulanie zdarza mi się w klasycznej operze przy dużej ilości pętli w javascript
     
    Ostatnia modyfikacja: 16 Lipiec 2015
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Nie odnotowałem takich sytuacji na forum. Forum postawione jest na dedykowanej maszynie i opisywane przez Ciebie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
     
  3. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    nie zdążyłem dodać video bo już zamknieto
    @Mariusz: "Nie odnotowałem takich sytuacji na forum. Forum postawione jest na dedykowanej maszynie i opisywane przez Ciebie sytuacje nie powinny mieć miejsca."

    tu nie chodzi o zamulanie serwera
    tu chodzi o przeciążanie przeglądarki w trakcie tworzenia wątku

     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @zlotowinfo potwierdzam, że zarówno na FF, Chrome, Opera, IE forum działa tak samo. Wydaje się rozsądnym, abyś sprawdził np. ilość procesów działających w tle, obciążenie komputera lub zweryfikował aktualność przeglądarki internetowej.

    Spodziewałbym się tego po FireFox, ale po ostatnich aktualizacjach przeglądarka działa aż nadto stabilnie. Z jakiego systemu korzystasz i wersji przeglądarki?
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    temat, który został zamknięty poprzednio: https://forum.home.pl/threads/pisanie-nowego-watka-na-forum-strasznie-zamula.215/

    Specjalnie zainstalowałem najnowszą Operę na laptopie, który nie może pochwalić się wysoką wydajnością. Nie odnotowuję takiej sytuacji, jak Ty na załączonym filmiku.

    Przed uruchomieniem forum.home.pl wykonaliśmy niezbędne testy bezpieczeństwa oraz wydajności. Nasi specjaliści sprawdzali bezpieczeństwo forum. Możliwe, że przez funkcje automatycznej kopii zapasowej Twoja przeglądarka fiksuje, ale to tylko moje przypuszczenia. Forum korzysta ze skompresowanych plików JavaScript.
     
  6. blokada-konta1

    blokada-konta1 Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    pisalem już że używam klasycznej opery
    ta nowa chromopera jest totalnie do d***
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Obawiam się w takim razie, że przyczyną może być wersja przeglądarki, z której korzystasz. Pozwolę sobie zamknąć temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym