1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE link do podstrony w wyszukiwarce

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika ala, 26 Sierpień 2017.

  1. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    Powiedzcie mi proszę dlaczego wyszukując w Google dana frazę np. Suplementy, wyszukiwarka przekierowuje mnie na stronę sklepu ale od razu do logowania, a nie do kategorii suplementy. Np. Wpisując Viridian bielsko-biala pojawia się https://www.ecofanaberia.pl/login
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ponieważ tak zaindeksowało Cię google, to nie ma nic wspólnego ze sklepem, dodaj mapę witryny w google search console ustaw poprawnie parametry pozycjonowania w tym linki, tytuły podstron, opisy słowa kluczowe i powinno za jakiś czas się nieco poprawić.
     
    Grzesiek lubi to.
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @ala myślę, że na tym etapie nic więcej nie wymyślimy. Google zaindeksowało Cię w taki a nie inny sposób, czemu akurat taką frazą wyświetla od razu logowanie, nie wiem. Spróbuj zrobić to co polecił TheL i poczekajmy. Ogólnie nie widzę błędów w indeksowaniu, a i po wpisaniu site:ecofanaberia.pl widać że Google zaindeksowało chyba całą mapę. Nie wiem czy produkty też.
     

Poleć forum znajomym