1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Mała informacja dla użytkowników PIWIKa

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 16 Marzec 2016.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Jako, że używam PIWIKa do zbierania statystyk testuję jego różne ustawienia. Dziś wpadło mi do głowy uruchomienie go na najnowszym PHP dostępnym w home i tu psikus, co chwila błąd 500. Sprawdziłem też na innym serwerze z tą samą wersją PHP i jest ta sama akcja. Więc jeśli używacie PIWIKa zostawcie mu PHP5.4.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Czy nie wymaga on jakiejś dodatkowej konfiguracji, z tego co widzę w sieci do 5.6 powinien działać. Ale nie korzystam z narzędzia, więc mogę się mylić. Pytanie czy może nie potrzebuje on czegoś ekstra co może wyrzucać 500.
     
  3. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Może nietypowo, ale u mnie działa.

    Miałem ustawione 5.6 w .htaccessie i po zmianie na 7 nie zauważyłem na chwilę obecną żadnych komunikatów. Chyba, że muszę coś konkretnego wykonać?

    Typ przekierowania na podkatalog? U mnie z separacją.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    u mnie bez separacji i tak musi zostać niestety ze względu na wordpressa w tym samym miejscu, a znowu on przy kilku wtyczkach nie zadziała z separacją :D
     

Poleć forum znajomym