1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Mega-menu w Click Shop

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika LLukasz, 20 Październik 2016.

  1. LLukasz

    LLukasz Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    3
    Witam serdecznie,
    potrzebuję pomocy - przeszukałem inne wątki związane z menu rozwijanym w Click Shop i niestety nie znalazłem informacji, których szukam.
    Czy istnieje możliwość stworzenia mega-menu (tak to się chyba nazywa :)) na platformie Click Shop. Chodzi mi o zbudowanie (niekoniecznie kategorie muszą być uzupełniane automatycznie, mogę ręcznie dodawać odpowiednie pozycje) menu w podobnej formie jak na screenie w załączniku. Czy może ktoś byłby w stanie mi pomóc?
    Pozdrawiam
     

    Załączone pliki:

  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ale temat już był poruszany. Jeśli chcesz menu dodać ręcznie to nie ma najmniejszego problemu, ukrywasz zwykłe i wstawiasz nowe DOWOLNE, nawet z obrazkami.
    jeśli chcesz użyć kategorii z clickshopa z automatu, da się to też zrobić jednak wymaga znacznie większej pracy.
     
  3. LLukasz

    LLukasz Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    3
    A czy mógłbym poprosić o podesłanie linków do takiego tematu? Potrzebowałbym kodu, na którym mógłbym bazować.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Goldlux24 lubi to.
  5. LLukasz

    LLukasz Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    3
    Dziękuję za podpowiedź. Niestety nie do końca o tak wyglądające menu mi chodziło, jak w przesłanym przez Ciebie temacie. I w żaden sposób nie umiem zmodyfikować go tak, aby wyglądało jak na załączonym przeze mnie screenie.
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @TheL czy coś jeszcze da się zrobić w tym temacie?
    @LLukasz czy to jeszcze aktualne?
     

Poleć forum znajomym