1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Menu kategorii poziomo w skórce RWD

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Misia, 2 Listopad 2015.

  1. Misia

    Misia Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Chciałabym aby moje menu wyglądało jak tutaj https://www.regalka.pl , czyli Menu kategorii poziome w tej samej linii co główne menu.

    W modułach nie widzę w ogóle modułu z głównym menu, tylko menu kategorii ('menu'). Umieszczając moduł 'menu' na górze menu kategorii przenosi się na górę ale jest pionowo tylko rozciągnięte.

    Pomocy
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Witam, rozwiązaniem jest skorzystanie z ustawień Nagłówka i Stopki, gdzie możesz definiować "linki" do wybranych treści, bloga, stron informacyjnych lub kategorii produktów.

    Przejdź do sekcji Zawartość --> Nagłówek i stopka --> Nagłówek a następnie dodaj nowe strony informacyjne. W rozwijanym menu wyboru będą także dostępne kategorie.
    Ewentualne strony informacyjne, analogicznie, możesz dodawać do Stopki strony.
     
    Misia lubi to.
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Można też zastosować podawane w innym temacie przeze mnie menu które można zrobić tak aby wyglądało identycznie jak takie, a da to dodatkowy plus czyli możliwość umieszczenia w nim dowolnych treści.
     
  4. Misia

    Misia Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Dziękuje, ale Thel ma rację. Mam nadzieję, że uda mi się to ogarnąć tak jak opisałeś tam. Choć przy pierwszej lekturze niewiele zrozumiałam :)
     
  5. Misia

    Misia Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    A nie przepraszam, mogę dodać każdą kategorię oddzielnie :D
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tak, w przypadku zastosowania dodatkowego menu, utworzysz coś jakby 2 paski nawigacji. W rozwiązaniu standardowym, wskazanym przeze mnie edytujesz po prostu główny pasek nawigacji. Warto pamiętać, że paski poziome często są mało funkcjonalne jeśli mamy kategorie i podkategorie. Menu pionowe, np. dostępne standardowo po lewej stronie, rozwija w całości całe drzewo kategorii, przez co Klient może w każdej chwili przejść w wybrane inne miejsce.

    Oczywiście zawsze można dodać, opisywane także na forum, np. dodatkowe menu obrazkowe w każdej kategorii, które będzie przeklikiem do jej podkategorii. W razie pytań... pytaj :)
     
    Misia lubi to.

Poleć forum znajomym