1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE menu kategorii w wersji mobilnej

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Bagazniki.pl, 2 Marzec 2018.

  1. Bagazniki.pl

    Bagazniki.pl Spryciarz

    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    1
    Szanowni forumowicze , mam problem z wersją mobilną strony . Chciałbym aby menu kategorii było zawsze widoczne u góry a produkty ponieżej . Teraz po kliknięciu na kategorię zjeżdża automatycznie w dół i u góry pojawiają się produkty . Widziałem rozwiązanie problemu w jakimś wątku ale mnie niestety to nie działa. Strona to www.bagazniki.pl/mobile

    Czy da się jakoś wykonać aby produkty były cały czas poniżej wyboru kategorii .
    Dziękuje za pomoc .

    Pozdrawiam
    Marek
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Obecny wygląd strony jest klasyczny, sugeruję zmienić szablon na RWD, ponieważ witryna mobilna będzie praktycznie wyglądać tak samo na urządzeniach mobilnych oraz wersji standardowej.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Bagazniki.pl https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/wlaczyc-responsywna-wersje-sklepu-internetowego-click-shop

    Szablon RWD ma tą przewagę, że masz od razu szablon dla sklepu jak i dla jego wersji mobilnej. Jest prostszy, łatwiejszy w obsłudze i tak naprawdę jego edycja od razu wpływa na wygląd PC jak i mobile. To może być naprawdę dobra inwestycja. Typowa mobilna wersja sklepu którą pokazałeś wyżej, to stare rozwiązanie od którego niebawem odejdziemy całkiem.

    Odpowiedź brzmi więc: modyfikacja była by dosyć skomplikowanym procesem o ile w ogóle niemożliwym do wykonania, do tego niekorzystnym z punktu widzenia oczekiwania klientów jak i zmian jakie zachodzą w budowie stron WWW. Nie obraź się, ale to pomysł bez przyszłości.

    Jeśli miałbyś pytania, pisz lub skontaktuj się z BOK przez telefon, wybierając temat rozmowy: sklep internetowy. Połączysz się od razu z zespołem e-commerce.
     

Poleć forum znajomym