1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Migracja domeny ze starego panelu na nowy

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika streetwear, 28 Czerwiec 2018.

  1. streetwear

    streetwear Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Mam następujący problem, chodzi mi generalnie o czas który jest potrzebny na migracje domeny ze starego panelu na nowy, u mnie trwa to juz 48h. Mimo że oba panele zarejestrowane są na ta samą firmę więc nie ma mowy o cesji. Proszę o informacje jaki jest maksymalny czas takiej operacji. Zaznaczam że przed zdecydowaniem się na taki krok zostałem poinformowany że w takim wypadku trwa to kilka minut maksymalnie godzinę.
    .I dla jednej z dwóch domen "migrowanych" tyle to trwało natomiast dla drugiej czas ten przedłużył się 48 krotnie na obecną chwilę. Wczoraj dostałem informacje żę mojej sprawie nadano priorytet i zostanie to rozwiązane w ciągu kilku godzin i nic. Jestem zbywany tekstami że robimy co w naszej mocy itp. Proszę o podanie konkretnej informacji kiedy?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @streetwear czy udało się rozwiązać problem? Zgodnie z przekazywanymi informacjami migracja danych jest realizowna na bieżąco, w zależności od stanu konta, ilości usług oraz liczby dyspozycji czas ten może się wydłużyć.
     

Poleć forum znajomym