1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Moduły aplikacji

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika michalhockey, 31 Marzec 2016.

  1. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    Hej, czy planujecie w przyszłości dodać do swojej oferty (oprócz skórek) jakieś aplikacje, które by usprawniały pracę w sklepie lub jego funkcjonalność? Na przykład lepsza wyszukiwarka, ulepszony koszyk lub też aplikacja "Inni kupili również" itd? Atutem tego byłoby również darmowe korzystanie przez 7 dni, aby ktoś mógł przetestować daną apkę i przekonać się czy takie coś potrzebuje :) Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Rzuciłeś od razu bardzo potężnymi aplikacjami :D ale tak, są takie plany. Podkreślam PLANY. Oprogramowanie sklepu z którego korzystamy daje takie możliwości, ale zostaje jeszcze takie aplikacje utworzyć :D Na chwilę obecną masz forum, nie wiem po co Ci coś więcej ;) Pisz czego potrzebujesz, tylko wyszukiwarkę i koszyk zostawmy, ok? ;)
     
  3. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    Hehe, podałem apki pierwsze lepsze, które przyszły mi na myśl, zwłaszcza wyszukiwarka bo niestety kuleje. Ale dobrze, że o tym myślicie :)
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    to na pewno przyniosłoby Wam kolejnych klientów :) płatne dodatki do sklepu są dobrym rozwiązaniem.
    Wyszukiwarka nawet by nie kulała gdyby była podana lista zmiennych dla niej dzięki czemu mogłaby wyszukiwać po dowolnych parametrach filtrach itd :)
    A co w koszyku masz nie tak? :)
     

Poleć forum znajomym