1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE nagłówek contact form7

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika PiotrB, 20 Kwiecień 2017.

  1. PiotrB

    PiotrB Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Mam drobny, acz uciążliwy problem techniczny z wordpress - contact form 7 - serwer home.
    Otóż, używam serwera wordpress ssd na home i w ramach anyspamowej polityki wprowadził zastrzeżenie, że mail nadawcy wpisywane do ustawień wtyczki Contact Form 7 musi być zgodny z nazwą domeny strony.
    Ja jednak nie deleguje domen na serwery home, ale jedynie przekierowuje je na IP i rozszywam htaccess do katalogów. Nie tworzę wiec na serwerze home żadnych skrzynek pod te domeny.
    Utworzyłem wiec skrzynkę z nazwą usługi na home i ten adres email wpisuje w pole nadawcy. Maile dochodzą, wszystko działa poza jednym... serwery home przypisuję prefix "WordPress" do każdego nagłówka mailowego (screen).

    Czy z poziomu wordpressa mogę to usunąć? Wydaje mi sie, że nie, bo to chyba parametr serwera home?

    Próbowałem dopisać we wtyczce, w polu Additional Header coś w postaci "From: *nazwa strony*", ale wówczas maile nie dochodzą do mnie.
    Czy ktoś z Was może miał taki problem i jakoś to ominął?
     

    Załączone pliki:

  2. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    PiotrB i Mariusz lubią to.
  3. PiotrB

    PiotrB Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Adam, dziękuję. Kolejna nauczka, by czasami jednak czytać helpy. Działa!
    :)
     

Poleć forum znajomym