1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Nowa Poczta home.pl - wszyscy w kontakcie!

Dyskusja w 'Firma w Internecie' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 3 Kwiecień 2015.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Nowa Poczta home.pl dostępna pod adresem www.webmail.home.pl jest z nami już od prawie 2 lat. W maju będziemy świętować uruchomienie projektu i jego oddanie wszystkim Klientom.

  Dzięki działaniom zespołów projektowych, a przede wszystkim Klientów, którzy zgłaszali nam wszystkie niedogodności w działaniu oraz nowe pomysły na rozwój aplikacji, Nowa Poczta home.pl jest dziś najczęściej wybieraną aplikacją webową do obsługi wiadomości e-mail.

  Nowa Poczta home.pl posiada dostęp do wszystkich funkcjonalności znanych z poprzedniej odsłony, www.poczta.home.pl. W odróżnieniu od niej, posiada także wiele nowych funkcjonalności i przede wszystkim możliwości.

  Do najważniejszych z nich, dostępnych globalnie dla każdego użytkownika, należą:
  - responsywność, czyli możliwość obsługi poczty na dowolnym urządzeniu z wyświetlaczem, bez potrzeby konfigurowania klienta poczty,
  - dostęp do kalendarza i powiadomień o wydarzeniach,
  - dostęp do zadań, bezpośrednio powiązanych z kalendarzem, umożliwiających nie tylko planowanie działań ale także monitorowanie postępu pracy nad nim.

  Pojawia się także opcja list dystrybucyjnych, umożliwiających prostą wysyłkę wiadomości do wybranych grup odbiorców, integracja z portalami społecznościowymi i wyświetlanie najświeższych publikacji, bezpośrednio w oknie klienta pocztowego. Konfiguracja kont zewnętrznych w pełni obsługuje IMAP i nie tylko pozwala na wyświetlanie zawartości folderów zewnętrznych, ale także, użycie Nowej Poczty jako klienta poczty dla wielu skrzynek e-mail.

  Tworzenie podpisów zostało rozszerzone o wsparcie dla html, dzięki czemu wstawianie grafiki czy tekstu formatowanego nie stanowi już problemu.

  Dla użytkowników, którzy poszukują stałego dostępu do poczty, pomocne okaże się autoodświeżanie, które minimum raz na 5 minut sprawdzi nowe wiadomości i poinformuje o nich.

  Największą nowością, jest możliwość rozszerzenia usługi serwera pocztowego o licencję Cloud Email Xchange czyli współdzielenie plików, zadań i kalendarzy oraz skrzynek kontaktowych z innymi użytkownikami.

  Prowadzenie firmy z wykorzystaniem rozwiązań Cloud, nigdy nie było prostsze.

  Więcej informacjo o Cloud Email Xchange, znajdziecie na naszej stronie ofertowej: https://home.pl/xchange
  Dokumentacja techniczna i pomoc dla Nowej Poczty: https://pomoc.home.pl/section/obsluga-email-nowapoczta/
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Czy wiecie że, Nowa Poczta home.pl pozwala skorzystać z potwierdzeń przeczytania wiadomości e-mail?

  Dzięki takiemu rozwiązaniu, wysyłając wiadomość do adresata, możemy poprosić go o dodatkowe potwierdzenie jej przeczytania. Jest to wygodne rozwiązanie, które nie zobowiązuje odbiorcy do odpisywania, ale pozwala nam sprawdzić status wiadomości.

  Analogicznie, Nowa Poczta home.pl także obsługuje tego typu potwierdzenia. Jeśli więc nadawca skierowanej do nas wiadomości, będzie chciał uzyskać tego typu potwierdzenie, w oknie poczty, https://webmail.home.pl, po odczytaniu wiadomości, pojawi się dodatkowy komunikat.

  Takie rozwiązanie warto stosować, wysyłając ważne wiadomości, wymagające potwierdzenia, np. informacje o spotkaniu czy nowe zadania. Pamiętajmy, aby nie stosować go raczej, podczas wymiany korespondencji. Jej ciągłości.

  Więcej informacji o tym rozwiązaniu, znajdziecie w naszej dokumentacji, pod adresem: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/potwierdzenie-przeczytania-wiadomosci-e-mail/
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Jak zapewnić stały dostęp do dokumentów firmowych, projektów i ważnych plików?

  Jest na to proste rozwiązanie, licencja Cloud Email Xchange, która rozbuduje funkcjonalność Twojej skrzynki pocztowej o dodatkową przestrzeń dyskową. W chmurze!

  Jednym z udogodnień jakie wnosi Cloud Email Xchange, jest Drive. Drive to możliwość współdzielenia plików i dokumentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz już przesyłać plików jako załączniki do wiadomości. Nie musisz też dbać o to aby mieć dostęp i dać dostęp do najnowszej wersji pliku. Otwierasz pocztę, dodajesz plik i udostępniasz go innym użytkownikom, którzy dokładnie tak samo jak Ty, będą mogli podejrzeć, pobrać lub zmodyfikować dokumenty.

  Dodawane zasoby mogą być udostępniane publicznie dla wszystkich użytkowników, lub tylko wybranej grupy. Jeśli chcesz, możesz pozostawić je także jako prywatne, w ten sposób nikt nie będzie miał do nich dostępu. Dodając nowych użytkowników do wybranych zasobów, będziesz mógł nadać im stosowne prawa dostępu. Możesz udostępnić dokumenty tylko do odczytu, ale także do edycji i ponownej publikacji.

  Każdy z użytkowników Cloud Email Xchange, otrzymuje dodatkowe 10 GB miejsca na pliki i dokumenty. Dzięki temu zasoby serwera, nadal pozostają pod kontrolą i mogą być przeznaczone na strony WWW, kolejne skrzynki pocztowe lub jako serwer plików FTP.

  A co jeśli pracujesz sam i nie chcesz się dzielić? Drive nie wymaga posiadaniu wielu licencji, wystarczy jedna, dla Twojej skrzynki pocztowej. Dzięki temu, poza standardową funkcjonalnością poczty i kalendarza, książki adresowej czy terminarza zadań, otrzymasz dostęp do wydzielonej przestrzeni dyskowej, na której możesz zbierać potrzebne Ci pliki, dokumenty, itp.

  Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, bez zbędnych aplikacji, czy to na komputerze, telefonie czy tablecie, wystarczy, że zalogujesz się do swojej skrzynki, na stronie https://webmail.homepl i pobierzesz interesujące Cie dane. To proste!

  Więcej o konfiguracji Drive, znajdziesz w naszej dokumentacji, pod adresem: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/d...rive-jak-udostepnic-pliki-innym-uzytkownikom/
  Oferta Cloud Email Xchange dostępna jest na naszej stronie: https://home.pl/xchange
   
  Ostatnia modyfikacja: 16 Kwiecień 2015
 4. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Zdarzyło Wam się wysyłać wiadomość e-mail do współpracownika z terminem spotkania, a ten nie zjawił się na nim? A może zapomniałeś sam o ważnej dacie i przegapiłeś wydarzenie? Jest na to rozwiązanie. Nowa Poczta home.pl rozwiązuje ten problem.

  Jeśli masz usługę poczty w home.pl, już teraz możesz zalogować się do Nowej Poczty, przechodząc na stronę https://webmail.home.pl i logując się do skrzynki e-mail. Od tej chwili nie tylko możesz wysyłać wiadomości e-mail, ale także zarządzać kalendarzem oraz spotkaniami i zadaniami. Planuj swój dzień z Nową Pocztą home.pl, każde wydarzenie to nie tylko dodatkowa ikona na ekranie monitora, ale także komunikaty i przypomnienia. Nie ma możliwości abyś przegapił ważne wydarzenie.

  Jeśli oczekujesz więcej funkcjonalności od Nowej Poczty, rozbuduj swoje konto oraz konta współpracowników o licencję Cloud Email Xchange. Od tej chwili, nie tylko zaplanujesz swój kalendarz spotkań i zadań, ale także, udostępnisz go innym użytkownikom poczty. Dzięki licencji Cloud Email Xchange, możesz współdzielić kalendarze i zadania z innymi, ale także planować wspólne wydarzenia. Każdy z uczestników zostanie poinformowany o terminie i poproszony o potwierdzenie, np. obecności.

  Jeśli pracujecie razem nad jakimś projektem, możecie korzystać wspólnie z Zadań. Nadawaj im terminy, priorytety oraz statusy postępu pracy. Każdy może skomentować wydarzenie, każdy kogo wskażesz, może też w nim uczestniczyć.

  Możesz rozdzielić prawa dostępu do Zadań i Kalendarza, pomiędzy informacje prywatne, publiczne dla wszystkich użytkowników licencji oraz ograniczone, np. tylko do odczytu lub pełne - do odczytu i edycji.

  Więcej o Cloud Email Xchange, znajdziesz w naszej dokumentacji, pod adresem: https://pomoc.home.pl/section/produkty-i-uslugi/uslugi-dodatkowe/cloud-email-xchange/
  Oferta Cloud Email Xchange dostępna jest na naszej stronie: https://home.pl/xchange
   

Poleć forum znajomym