1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Nowe rozszerzenia domen globalnych

Dyskusja w 'Firma w Internecie' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 17 Marzec 2015.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Na naszym profilu na FB, pojawiło się dziś ciekawe pytanie:

  https://www.facebook.com/homepl/posts/869390869773262

  Jakie nowe końcówki domenowe, chcielibyście zobaczyć w ofercie home.pl?
  Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy Internet jest gotowy na korzystanie z takich adresów?

  Dla głodnych promocji i nowości w branży, przypominam, o trwającej cały czas promocji na nowe domeny. Więcej informacji, pod adresem: https://home.pl/promocje/nowe-domeny

  Do 31 marca, także promujemy domenę .net: https://home.pl/promocje/najpopularniejsze-na-swiecie
   
 2. kaktus-88

  kaktus-88 Początkujący

  Wiadomości:
  8
  Docenione treści:
  1
  Dla wielu użytkowników, tu duża szansa na pokazanie się w sieci od nowa. Szczególnie tych, którzy liczyli na ustrzelenie jakiejś dobrej domeny do promowania strony czy biznesu. Ale tak jak napisał ktoś na FB, musi być dobra promocja tych domen, aby uświadomić dinozaury, że takie domeny są i będą coraz popularniejsze. A Google swoją droga, dużo osób, nawet po własnym doświadczeniu to widzę, korzysta z wyszukiwarki. Wszystko szukają, nawet całych adresów szukają. Potem wychodzą cuda w wynikach wyszukiwania, na szczęście jest duży odłam ludzi, którzy nadal cenią sobie posiadanie adresu np. na wizytówce i odłam, który ten adres potrafi odczytać. Szczególnie, gdy coraz więcej firm posiada wiele stron, w zależności od branży czy potrzeb marketingowych, a ile sporo osób, zatrudnionych w firmie X, chce się przedstawiać na wizytówce konkretnym adresem. Oczywiście pod pojęciem wizytówki nie mam na myśli już tylko kawałka papierka.

  Sprawdzałem te domeny .pizza, to widzę, że jak świeże bułeczki schodzą. Ktoś dobrze trafił rejestrując nazwy miast z tym rozszerzeniem :D
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Czy wiecie, że w naszej ofercie jest już 66 nowych domen globalnych? Każdy może znaleźć coś dla siebie, dla swojej strony i swojego biznesu.

  Jak donoszą statystyki, 1 kwartał 2015 roku zakończył się z rejestracją ponad 400 tysięcy domen w nowych rozszerzeniach gTLD. Co ciekawe, największą popularnością cieszy się rozszerzenie .GURU, tuż za nim plasuje się .BERLIN i niewiele mniej rejestracji zanotowało rozszerzenie .PHOTOGRAPHY. Tylko te 3 domeny, odnotowały około 120 tysięcy rejestracji.

  Sprawdzałem dziś wyniki wyszukiwania naszej wyszukiwarki: https://home.pl/domeny i wydaje się, że .pizza bije rekordy popularności ;)

  Nowe domeny pojawiły się także na giełdach domen, oznacza to, że zainteresowanie nowymi rozszerzeniami cały czas rośnie i niebawem, podobnie jak z popularnymi rozszerzeniami .pl czy .com, może okazać się, że najlepsze domeny zostały już zarejestrowane.

  Więcej informacji o nowych domenach i ofercie, znajdziecie tutaj: https://home.pl/promocje/nowe-domeny#cennik-ntld

  Jeśli chcielibyście pozostać przy tradycyjnych domenach, w miesiącu kwietniu promujemy rozszerzenie .org w cenie 9 zł za rok: https://home.pl/promocje/najpopularniejsze-na-swiecie
   
 4. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Oferta home.pl została rozszerzona o 15 nowych domen globalnych: .agency, .band, .cash, .cleaning, .coach, .consulting, .cooking, .credit, .education, .energy, .how, .kitchen, .space, .toys, .vodka.


  Razem daje nam to wynik 81 domen nowych domen globalnych do Waszej dyspozycji. Zapraszamy!

  https://home.pl/promocje/nowe-domeny
   

Poleć forum znajomym