1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Nowy google merchants

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika maly-7, 20 Lipiec 2017.

  1. maly-7

    maly-7 Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    3
    W google merchants od 13 lipca zaszły pewne zmiany.

    Poradnik na stronie home jest nieaktualny w związku z czym nie mogę prawidłowo dodać ww. usługi. Problem dotyczy dodawania nowego pliku danych.

    Potrzebuję dodać "Plik danych (nowe)", a w nim, po wybraniu automatycznego pobierania produktów ze wskazanego adresu:


    Nazwa pliku (Podana tutaj nazwa musi być taka sama, jak nazwa pliku przesyłanego do Google Merchant Center w przypadku przesyłania przez SFTP, FTP lub Google Cloud Storage.)
    URL pliku: Pełny adres URL dostępu do pliku. Na przykład: ftp://www.mydomain.com/data/products.txt. Jeśli plik jest zabezpieczony nazwą użytkownika i hasłem, musisz podać je poniżej.


    Co mam tam podać?

    Nazwę pliku podaje: produkty

    URL:domenasklepu/console/integration/execute/name/GoogleProductSearch


    I nie działa.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @maly-7 dziękuję za wiadomość. Przesłałem zapytanie do specjalisty ds. Click Shop w celu zweryfikowania poprawności naszej instrukcji w pomocy (numer sprawy: QA-42976). Proszę o cierpliwość. Wrócę tutaj do tematu na forum, gdy uzyskam informacje zwrotne.
     
  3. maly-7

    maly-7 Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    3
    Dzień dobry.
    Dzisiaj spróbowałem wszystko jeszcze raz od początku i działa.

    Robiłem dokładnie tak, jak wczoraj i tym razem przeszedł plik. Prawdopodobnie było coś nie tak albo po stronie home.pl albo google.
     
    Mariusz lubi to.
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @maly-7 dziękuję za informację. W takiej sytuacji zamykam zgłoszenie oraz ustawiam temat na forum jako rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym