1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Obowiązkowa akceptacja regulaminu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Sobalus, 23 Luty 2018.

  1. Sobalus

    Sobalus Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich. Jak w temacie mam tzn problem z dodaniem obowiązkowej akceptacji regulaminu. I albo tuman ze mnie albo coś robię nie tak jak trzeba. Wydaj mi się, że wszystko zaznaczyłem jak trzeba, a efektu nadal nie ma (sprawdzałem tylko przy zakupie bez rejestracji)


    reg 1.jpg reg  2.jpg

    Z góry dziękuję za pomoc/sugestie.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dodajesz to pole do DANYCH KLIENTA a nie do ZAMÓWIENIA.

    Pokazuj w:
    - panelu klienta --> informacja będzie w panelu klienta (jak się zaloguje i sobie zajrzy do swojego panelu to tam będzie mógł zaznaczyć)
    - rejestracji --> jeśli rejestruje KONTO czyli Koszyk --> Zamów --> Zakupy z rejestracją --> Najpierw tworzenie konta jest potem dopiero zamówienie

    A jak weźmiesz dodanie pola do ZAMÓWIENIA, to wtedy będziesz mógł wybrać (i tu działa Ci to pole, sam sprawdź, weź zakup z rejestracją i zobacz że jest akceptacja regulaminu).
     
  3. Sobalus

    Sobalus Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Faktycznie, dziękuję. Ale co ze sprawą zakupu bez rejestracji?
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dodaj to ZAMÓWIENIA, tam masz możliwość wyboru czy z rejestracją czy bez. W końcu akceptacja regulaminu to podstawa.
     
  5. Sobalus

    Sobalus Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Ok, dziękuję bardzo.
     

Poleć forum znajomym