1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Obserwowanie forum

Dyskusja w 'Dyskusje o funkcjonowaniu forum' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 4 Październik 2016.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Witam,

    czy da się ustawić obserwowanie forum tak by dostawać powiadomienia o nowych wątkach ORAZ o nowych wpisach w wątkach już istniejących?

    Czy ustawienie opcji "Nowe wiadomości w wątkach" powoduje wysyłanie wiadomości zarówno gdy założy się nowy wątek (bo w sumie jest to nowa wiadomość w wątku) i gdy ktoś napisze odpowiedź w już istniejącym wątku? :)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nie wiem czy nie załatwisz tego przez RSS tylko (w chwili obecnej), w opcjach nie ma tak szczegółowych powiadomień ale poczekajmy na @Mariusz, on jest tu specem od zaplecza więc może uda nam się coś zaktualizować.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK @Grzesiek sprawdźcie opcje widoczne w tym miejscu: https://forum.home.pl/account/preferences

    Można w tym miejscu zdefiniować ustawienia obserwacji wątków i powiadomień. Powiadomienia e-mail wysyłane są do użytkowników na podstawie funkcji "obserwacji wątków", jeśli obserwujesz wątek (bo np. w nim odpowiedziałeś i automatycznie włączyła się obserwacja tego wątku), wtedy wysyłane jest powiadomienie na forum oraz ewentualnie wysyłana jest wiadomość e-mail. Na dzień dzisiejszy mogę zasugerować "żonglowanie" tymi ustawieniami.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Mariusz mam włączone wszystko ale wraz to nie jest to czego oczekuję :(
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W tej sytuacji zgłoszę to do autora oprogramowania forum. W przypadku forum.home.pl bazujemy na aktualizacjach od autora oprogramowania. Dam znać jak czegoś się dowiem w tej sprawie.
     

Poleć forum znajomym