1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Homebackup Obsługa Homebackup na systemie El Capitain (Apple)

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Jephrey, 25 Październik 2015.

  1. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    Myslicie cos nad wersja agenta dla El Capitain?niby wersja co jest dla Mac dziala ale denerwoje mnie komunikat podczas instalacji o tym,ze wersja moze byc niekompatybilna pomyslcie cos o tym,kolejna sprawa to jakis menadger jesli chodiz o wykonywanie backapu zeby nie trzeba bylo podawac sciezek tylko mozna sobie jakos to wyklikac jesli chodzi o tworzenie planu backapu
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Jephrey Jeśli chodzi o agenta, przekazuję to do PM.

    Co do menadżera backupu, opisz lub stwórz wizualizację co dokładnie masz na myśli, proszę.
     
  3. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    Chodzi o to aby nie trzeba podawac sciezki recznie typu /user/download/ tylko aby mozna to wyklikac tak aby sciezka sama sie podczytywala widok jak np w Windows drzewo katalogow
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Podczas tworzenia planu kopii zapasowej, dostępna jest ścieżka katalogów. Z tego co kojarzę, gdy ostatnio wprowadzałem poprawki do konfiguracji programów dla Maca, widok był dokładnie taki sam. Popraw mnie jeśli się mylę. Proszę, dodaj zrzut ekranu i pokaż o co dokładnie chodzi.
     

    Załączone pliki:

  5. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    wrzucam ponizej jako pdf bo nie wiedziec czemu nie przyjuje plikow tiff a jak korzystam z grab na imacu to w takim formacie zapisuje,ha nie widze tej sciezki katalogow o ktorej wspominasz.
     

    Załączone pliki:

  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W miejscu w którym jest napisane: Wybierz elementy do uwzględnienia w kopii zapasowej, Użycie reguł zasad, napis ten powinien być klikalny i jest dostępna opcja zmiany na Bezpośredni. Wtedy zobaczysz ścieżkę katalogów. Temat opisany jest w naszej dokumentacji:
    Jeśli nie, zrób proszę screeny kolejnych kroków jakie wykonujesz aby utworzyć kopię.
    Możesz także skorzystać z printscreena na maca, https://support.apple.com/pl-pl/HT201361

    Grab zachowuje pliki w TIFF ale możesz je edytować w Podglądzie i zapisać np. w JPEG.
     
  7. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Właśnie otrzymałem potwierdzenie, że klient kopii zapasowej czeka na aktualizację (do wersji 4.2), w związku z tym na początku listopada pojawi się także pełne wsparcie dla El Capitan (Apple).
     

Poleć forum znajomym