1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Odpowiedzi do komentarzy na blogu w sklepie Click Shop

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Anka1000, 17 Październik 2016.

  1. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    Czy jest możliwość dodawania odpowiedzi do komentarzy na blogu w sklepie?

    Pozdrawiam.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Anka1000 jedyne co przychodzi mi do głowy to dodawanie nowego komentarza do wpisu na blogu, np. z konta "admin" lub "nazwa_firmy" i traktowanie tego jako odpowiedzi na poprzedni komentarz.

    Druga alternatywna możliwość, która wpadła mi do głowy, to edycja dodanego przez użytkownika komentarza w taki sposób, aby dodać pod jego komentarzem odpowiedź od sklepu. Wygląda to tak, że wchodzisz do panelu sklepu i wchodzisz do edycji tego komentarza (nic z niego nie usuwasz, ale dodajesz pod nim odpowiedź od sklepu).
     
  3. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz można i tak, ale nie bardzo mi się to podoba. Chodziło mi o to, aby odpowiedź była połączona z komentarzem , a graficznie np. wcięta - co stworzyłoby strukturę "schodkową".

    Jeśli się nie da to będę stosować "@"z pseudonimem osoby (choć to oczywiście nie zadziała), która skomentowała i umieszczała pod komentarzem.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Anka1000 ok, rozumiem. Wystawiłem sugestię (FEEDBACK-903) do kierownika produktu, aby umożliwić takie odpowiedzi do komentarzy na blogu. Dodatkowo zasugerowałem dodanie takiej funkcji przy recenzjach/ocenach produktów w sklepie. Jak dostanę odpowiedź, odezwę się tutaj w temacie na forum.
     
    Anka1000 lubi to.
  5. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz Dzięki. Byłoby super. Bo to umożliwi łatwą komunikację z czytelnikiem.

    Zawsze zostanie plan B, który zaproponowaleś :)
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Anka1000 otrzymałem informacje od kierownika produktu, że zgłoszenie zostało przekazane do programistów i zostało zapisane w kolejce do realizacji. Niestety nie mogę podać w tej chwili żadnych potencjalnych dat wdrożenie. Gdy będę posiadał więcej informacji, dam znać tu w temacie na forum.
     
  7. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    @Mariusz bardzo dobra wiadomość. Będę czekać na informacje. Dzięki :)
     
  8. Danuta N.

    Danuta N. Użytkownik

    Wiadomości:
    53
    Docenione treści:
    3
    Witajcie, czy wiadomo już w sprawie wdrożenia odpowiedzi na komentarze?
     

Poleć forum znajomym