1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Ograniczenie uprawnień dla innych-dodawanie produktów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika lukoa, 3 Czerwiec 2016.

  1. lukoa

    lukoa Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    9
    Witam,

    jak ustawić możliwość blokowania komuś z zewnątrz, aby nie miał dostępu do zmian w moich już dodanych produktach w sklepie? Mam ustawione na dodawania produktów i przydzielone uprawnienia na odczyt i dodawania- wyglądało z początku że będzie okej jednak podczas wprowadzania jest możliwość uzupełnienia tylko pierwszej strony produktu czyli, opis, zdjęcie, cena itp a po kliknięciu zapisz pojawia się okno gdzie po lewej mamy kolumnę z różnymi opcjami typu "warianty, pliki, opis, zdjęcia" itp i po poprawieniu czegokolwiek w obojętnie której zakładce ten "ktoś" nie ma już możliwości poprawiania i dodania wariantów w produkcie.
    Kiedy dodam opcję "odczyt, dodawanie, edycja" ma możliwość robienia poprawek nawet na tym, co ja już wcześniej dodawałem i właśnie tego chciałbym uniknąć. Miałyby mieć tylko możliwość dodawania produktu, który w danej chwili dodaje i nic więcej.

    Da się jakoś to ogarnąć? Bo mam jednego chętnego co chce wpisywać towar na sklep, ale nie chciałbym dawać dostępu do zmian cen i czegokolwiek co już na sklepie istnieje. Może coś źle ustawiam?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @lukoa system uprawnień w sklepie internetowym Click Shop funkcjonuje w taki sposób, że dostęp nadawany jest na cały moduł Asortyment. Oznacza to, że jeśli nadasz uprawnienia użytkownikowi do Asortymentu, to taki użytkownik będzie mógł dodawać nowe produkty, jak zarówno modyfikować już istniejące.

    Swoją drogą uniemożliwianie edycji dodanych produktów dla użytkownika, który dodaje nowe produkty wydaje mi się trochę nieprzemyślane, ponieważ proces dodawania produktów może być procesem złożonym, przy którym łatwo o pomyłkę. W takiej sytuacji osoba dodająca produkty nie będzie mogła szybko zareagować.
     

Poleć forum znajomym