1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Opis kategorii - zmiana położenia

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Damian146, 12 Wrzesień 2018.

  1. Damian146

    Damian146 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    W panelu clickshop wchodząc w
    Asortyment ->Kategorie
    mamy pole opis kategorii.
    Jednak opis pojawia sie na górze strony nad produktami danej kategorii.
    Istnieje możliwość opis ten umieścić pod produktami u dołu strony?
     
    Ostatnia modyfikacja: 12 Wrzesień 2018
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Damian146 jest taka możliwość ale wymaga to przerobienia pliku tpl products/list.tpl
    Modyfikacja plików tpl, niestety nie jest objęta standardową pomocą techniczną.
    Jak nie uda się Tobie samodzielnie wykonać takich modyfikacji napisz do naszego zespołu będziemy mogli wykonać odpłatnie taką dyspozycję.
     
  3. Damian146

    Damian146 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    @LukaszC
    Dziękuję za podpowiedź, udało mi sie samemu z tym poradzić. Problem rozwiązany.
     
  4. Damian146

    Damian146 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    @LukaszC
    Miałbym jeszcze jedno pytanie, czy mozliwe jest dodatnie dodatkowego krotkiego opisu kategorii na górze strony?
    Przeniosłem opis kategorii tak jak chcialem na dół strony chcę umieścić tam dłuższe opisy na temat prezentowanych produktów, jednak wydaje mi się ze dodatkowo krótki ogólny opis na temat danej kategorii nad produktami tez byłby dobrym pomysłem.
    Jest to możliwe?
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Damian146 niestety z budowanych elementów tego nie zrobisz może będzie jakaś możliwość przez dodatkowy skrypt JS, ale musiał byś zapisywać informacje gdzieś na zewnętrznym serwerze.
     

Poleć forum znajomym