1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Opłata manipulacyjna

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Joanna_click, 20 Luty 2018.

  1. Joanna_click

    Joanna_click Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie,
    Chciałabym wprowadzić na moim sklepie opłatę manipulacyjną przy zakupach poniżej 200zł. Chcę by dodawana była ona automatycznie do koszyka jeśli jego wartość nie osiągnie 200zł. Czy jest to możliwe?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    1. Edytując wybraną formę dostawy, określasz, dla jakiej formy płatności będzie ona aktywna. jednocześnie możesz ustawić "dopłatę", np. kurier + przelew + 2 zł

    2. Jeśli jednak cena ma być zależna od limitu, trzeba by w ustawieniach kosztów dostawcy uzależnić cenę dostawy od wartości zamówienia, dodając np. w module czy opisie w koszyku dodatkową informację, że dla zamówień poniżej 200 zł cena przesyłki zawiera opłatę manipualcyjną o wartości X. Zapewne klienta bardziej interesował będzie wybór i koszt samej dostawy.

    Temat zostawiam otwarty i poczekamy na komentarz zespołu eCommerce.
     
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    W gotowych elementach systemu powyższe sposoby są jedyne. Można również spróbować przerobić pliki tpl koszyka na potrzeby dodania ceny manipulacyjnej, ale gotowego rozwiązanie niestety nie jestem w stanie podać.
     
  4. Joanna_click

    Joanna_click Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    W jaki sposób mogę przerobić pliki tpl?
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Joanna_click niestety gotowego rozwiązania nie jestem w stanie dla Ciebie przygotować.
     

Poleć forum znajomym