1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE optymalizcja niedostępnych obrazów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika jacjec, 21 Grudzień 2015.

  1. jacjec

    jacjec Uczestnik

    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    1
    Witam

    Chcę by test Google Page Speed Insights przechodził malinowo, udało mi się to w przypadku kilku stron na WP i testy mam na zielono.

    Chodzi o optymalizacje następujących grafik. Czy da się to zrobić ? Powiedzcie że tak ;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    Hej @jacjec , te obrazki znajdziesz w KONFIGURACJA ->AKTYWNY STYL GRAFICZNY -> PLIKI GRAFICZNE :)
     
  3. jacjec

    jacjec Uczestnik

    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    1
    czyli mam je pobrać, usunąć potem skompresować i potem wgrać ponownie ?
     
  4. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    Innej opcji chyba nie widzę, niech wypowiedzą się admini, oni mają Clickshop'a w małym palcu :)
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ja właśnie tak zrobiłem jak napisaliście chociaż denerwuje mnie ten tester google, jeśli stosujemy PNG o bardzo dobrej jakości i rozdzielczości aby dokładnie pokazać klientowi produkt to tracimy na tym, czyli sklep lepszy dla klienta = gorszy dla google.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Najprostszym sposobem będzie pobranie tych plików, skompresowanie ich i ponowne wysłanie na serwer. Innej alternatywy niestety nie mogę zaproponować.
     

Poleć forum znajomym