1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Ostatnia aktualizacja

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika PapaZuluAT, 10 Kwiecień 2017.

  1. PapaZuluAT

    PapaZuluAT Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    3
    Witam,
    zaciekawiło mnie w ostatniej aktualizacji ulepszenie:
    "Dodano podgląd zdjęcia produktu na liście produktów przy włączonym nowym menu"

    Czy ktoś może to rozwinąć - jak to włączyć i jak to działa? Czy dotyczy panelu administracyjnego, czy front office?

    pozdrawiam
    Wojtek
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Zbadałem temat u źródła i otrzymałem informacje, że doszło do pewnego nieporozumienia. Podany przez Ciebie punkt został usunięty z komunikatu o aktualizacji (https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/aktualizacja-click-shop-do-wersji-1-8-6/). W skrócie: podany punkt dotyczy aktualizacji w backendzie (panel administracyjny sklepu), ale jeszcze nie zostało to wprowadzone podczas tej aktualizacji.
     
  3. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    W takim razie gdzie jest:

    "Dodano loader w module: opcje przeglądania"

    ??? Czy ktoś jest wstanie wskazać loader tego diva?
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sprawa jest mniej skomplikowana niż się wydaje. Chodzi tutaj o moduł "OPCJE PRZEGLĄDANIA", który wyświetlany jest po wejściu w kategorię produktów, dzięki któremu możesz filtrować produkty. W sytuacji, jeśli w sklepie dodanych jest bardzo dużo wariantów + produktów w danej kategorii, to bardzo często sklep bardzo długo je ładował (nie było tego widać), wyglądało to tak, jakby sklep się zawieszał. Loader jest ikonką koła zębatego, która się kręci i informuje uzytkownika, że sklep w tej chwili pracuje nad załadowaniem wszystkich elementów.
     

Poleć forum znajomym