1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

panel tworzenia i planowania kopii - błąd przy wyświetlaniu daty ostatniej kopii

Dyskusja w 'Acronis Backup - ochrona i kopia zapasowa' rozpoczęta przez użytkownika Witek, 30 Lipiec 2015.

  1. Witek

    Witek Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    1
    homebackup uraczył nas kolejną niespodzianką.
    Będąc w panelu tworzenia i planowania kopii danych, chcąc sprawdzić kiedy miała miejsce ostatnia kopia, może nas spotkać niezbyt miła niespodzianka, a właściwie chwilowe wstrzymanie akcji serca (przynajmniej tych, którzy mają usługę homebackup wdrożoną w firmach, do backupu poważnych danych).
    Jeśli będziemy chcieli sprawdzić, kiedy wykonaliśmy ostatnią kopię, mając na ekranie układ w "widoku tabeli" (zrzut 01) zobaczymy BRAK ostatnich kopii!
    Jednak jeśli przełączymy się na układ "widok prosty" - nasza ostatnia kopia pojawi się w sposób "automagiczny"...
    (zrzut 02)

    Pozostaje pytanie, który ekran "mówi prawdę"?...

    (na szczęście oddzielny panel odzyskiwania nie robi takich "numerów" i pokazuje istniejącą kopię)


    002_01_pojawiam_sie_i_znikam.jpg
    002_02_pojawiam_sie_i_znikam.jpg
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W przypadku sprawdzania daty ostatniej kopii, sugeruję sprawdzać to w oddzielnym panelu odzyskiwania.

    Przed chwilą wysłałem zgłoszenie w celu poprawienia wyświetlania daty w "widoku tabeli". Mam nadzieję, że uda nam się to szybko poprawić. Poinformuję o statusie zgłoszenia w tym wątku, jak będzie wiadomo coś więcej.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Witek otrzymałem informację zwrotną odnośnie Twojego zgłoszenia. Opisana przez Ciebie sytuacja zostanie wyprowadzona w wersji 5.0

    Niestety, ale nie znamy dokładnej daty wprowadzenia wersji 5.0 na produkcję. Jeśli będę wiedział coś więcej, dam znać w tym temacie.
     

Poleć forum znajomym