1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Parametry bezpieczeństwa WP Hosting SSD

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika Jephrey, 16 Październik 2015.

  1. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    jakie sa parametry bezpieczenstwa dla Wordpress Hosting?rozumiem,ze po przekroczeniu 1 TB transferu w danym miesiącu, szybkość łącza takiego serwera nie jest zmniejszana do 10 Mbps?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dzięki za spostrzegawczość, faktycznie na stronie nie ma dodanej informacji o parametrach bezpieczeństwa. Temat został przekazany do kierownika produktu. Na dniach odpowiem na Twoje pytanie.
     
  3. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    hej,
    udalo sie cos dowiedziec odnosnie tych parametrow?
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Jephrey musisz jeszcze chwilę uzbroić się w cierpliwość, doprecyzowujemy szczegóły, tak aby wyciągnąć z usługi maksimum możliwości bez konieczności zwiększania jej ceny ani ryzyka wpływu jednego konta na pozostałe. To co Ci mogę zagwarantować, to to że wszystkie parametry są znacząco podniesione i reklama nie kłamie :)
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    zresztą wystarczy popatrzeć na testy, wszystkie wskazały, że parametry są zwiększone
     
    Mariusz lubi to.
  6. roweroweporady

    roweroweporady Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    1
    Witajcie,
    też jestem bardzo ciekawy parametrów bezpieczeństwa. Mam teraz Hosting Business Server i jeśli przejście na hosting Wordpress miałoby przyspieszyć działanie mojego bloga, to bardzo chętnie bym zmienił usługę :)
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    @roweroweporady popatrz na moje testy porównawcze :) same parametry to nie wszystko :)
     
  8. roweroweporady

    roweroweporady Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    1
    @TheL Widziałem i prezentuje się to zachęcająco. A sprawdzałeś czas wczytywania się przykładowej strony Wordpressa, np. tym narzędziem? http://tools.pingdom.com/fpt/

    Mi na odczycie plików po 50 czy 100 mega nie zależy. Bardziej dużej ilości małych plików + wykonywanie skryptów.
     
  9. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Małe pliki wczytują się również o wiele szybciej, na tym narzędziu nie sprawdzałem jednak tak jak pokazałem sprawdzałem czas wykonywania skryptów czyli przekazywania ich klientowi do postaci html i jest to o wiele szybsze :) jest duża różnica jeśli chodzi o same dyski, a w sumie jest to znacząca rzecz w hostingu.
     
  10. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Co do dokładnych parametrów bezpieczeństwa dla Wordpress Hosting SSD, to kształtują się one następująco:

    Linia standard (WORDPRESS HOSTING BASIC oraz WORDPRESS HOSTING)
    • Równoległe procesy (MaxCGI) - 12
    • Maksymalne użycie procesora (CPU Limit) - 90s
    • Maksymalna ilość pamięci (Mem Limit) - 380m
    • Maksymalna ilość procesów (Proc Limit) - 16
    • Maksymalna ilość plików (Files Limit) - 64
    • Maksymalny czas życia procesu (Alarm) - 600
    • Http Timeout - 600s
    • Limit ilości plików (index dla WWW/SQL) - 500 000 (pakiet Wordpress Hosting Basic) lub 1 000 000 (pakiet Wordpress Hosting)
    • Limit ilości połączeń HTTP - 500
    Linia premium (WORDPRESS HOSTING PREMIUM)
    • Równoległe procesy (MaxCGI) - 16
    • Maksymalne użycie procesora (CPU Limit) - 180s
    • Maksymalna ilość pamięci (Mem Limit) - 512m
    • Maksymalna ilość procesów (Proc Limit) - 32
    • Maksymalna ilość plików (Files Limit) - 128
    • Maksymalny czas życia procesu (Alarm) - 900
    • Http Timeout - 600s
    • Limit ilości plików (index dla WWW/SQL) - 1 500 000
    • Limit ilości połączeń HTTP - 5000
    Niebawem informacje na temat parametrów bezpieczeństwa usług Wordpress Hosting SSD zostaną opublikowane również w naszej dokumentacji pod tym adresem: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/parametry-bezpieczenstwa-serwerow-home-pl/
     
  11. roweroweporady

    roweroweporady Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    1
    Mmmm, parametry prezentują się świetnie. I testy zachęcają. @Mariusz będzie możliwe przejście z Bussiness Server na Wordpress Hosting? Mam wykupiony tamten hosting na trzy lata i nie uśmiecha mi się kupowanie nowej usługi.
     
  12. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @roweroweporady daj mi czas do jutra, skonsultuję ten temat i spróbuję coś dla Ciebie przygotować specjalnego. Już teraz muszę tylko napisać, że przeniesienie danych pomiędzy serwerami będziesz musiał najprawdopodobniej wykonać we własnym zakresie (przeniesienie plików, baz danych itp). Nasze bezpłatne wsparcie nie obejmuje migracji danych z serwera na serwer. Możliwe, że przeniesienie danych będziemy mogli wykonać w ramach oferty Profesjonalne usługi IT , ale na ostateczne informacje proszę poczekaj. Już jutro powinienem więcej wiedzieć :)
     
  13. roweroweporady

    roweroweporady Bywalec

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    1
    @Mariusz Przenieść się dam radę sam :)
     
  14. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Mam już więcej informacji na temat możliwości przejścia z Twojej obecnej usługi Business Server na Wordpress Hosting Premium (czyli na najwyższy możliwy obecnie pakiet). Szczegóły przesłałem w wiadomości prywatnej.
     
  15. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302

Poleć forum znajomym