1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Plik XML

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika karolina.grochowska2, 29 Czerwiec 2017.

  1. karolina.grochowska2

    karolina.grochowska2 Nowicjusz

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry. Mam sklep internetowy z butami www.butyland.pl i mam problem z plikiem xml. Mianowicie chcę wygenerować plik XML dla serwisu DOMODI. Serwis ten wymaga posiadania atrybutu rozmiaru w pliku XML ( <sizes> </sizes> ) Dzwoniłam do home.pl i powiedzieli,że nie da się wygenerować takiego pliku z tym atrybutem. Czy ktoś może wie jak to zrobić?
    Pozdrawiam!
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    a co <sizes> ma zawierać? Masz specyfikację DOMODI odnośnie tego pliku? Może po wyeksportowaniu można dodać ręcznie taki węzeł, obliczyć rozmiar, wpisać, zapisać i spróbować wysłać do DOMODI?
     
  3. karolina.grochowska2

    karolina.grochowska2 Nowicjusz

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Ma zawierać rozmiary dla danego modelu,ponieważ jest to sklep z obuwiem. Ma to wyglądać np tak <sizes> 36,37,38,39 </sizes>
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    oj.... teoretycznie da się skryptem to wygenerować ale to nie jest pewnie praca na 5 minut.
    Rozumiem, że masz w swoim sklepie wpisane rozmiary. Tak?
     
  5. karolina.grochowska2

    karolina.grochowska2 Nowicjusz

    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
  6. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    bark mi wiedzy na temat tego co silnik Twojego sklepu potrafi. Jeśli DOMODL potrzebuje tylko jednorazowo tego to można spróbować zrobić to ręcznie ;) LUB trzeba poprosić kogoś o pomoc by napisał odpowiedni skrypt.
    Jeśli będziesz potrzebowała pomocy przy skrypcie to mogę Ci przygotować. Napisz w tej sprawie na priv.
     

Poleć forum znajomym