1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Pobieranie wariantów przypisanych do produktu przez API

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Igor, 11 Marzec 2019.

 1. Igor

  Igor Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Korzystając z Waszej dokumentacji starałem się pobrać wszystkie dane dotyczące produktów przez API opisane tu: https://tech.clickshop.pl/developers/

  Problem pojawia się w momencie, gdy próbuję pobrać informację na temat Wariantów danego produktu, w API opisaną jako 'options'. O ile nie ma problemu z pobraniem dostępnych wartości wariantów dla danej grupy, to pojawia się problem, gdy szukam wartości przypisanych do danego produktu.

  Klucz "options" w obiekcie produktu, to array integerów, co wskazywałoby na wartości dostępnych opcji (brakowałoby mi wtedy informacji np o produktach zwiększających cenę i cenie specyficznej dla danego produktu), jednak dla każdego produktu zwracany array jest pusty.

  Endpoint, z którego korzystam to "GET https://shop.url/webapi/rest/products". Otrzymuję dane, więc nie jest to problem ani z autoryzacją, ani z tokenem. Nie otrzymuję wszystkich danych, których bym oczekiwał.

  Problem został zgłoszony również indywidualnie, przez panel, ale bardzo zależy mi na czasie, więc korzystam z każdego dostępnego mi kanału.
   
 2. Igor

  Igor Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Prawidłowa odpowiedź: w przypadków wariantów niemagazynowych nie da się ich pobrać. Nie ma też możliwości otrzymania dumpa z bazy.

  [​IMG]
   

Poleć forum znajomym