1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE poczta i dodatkowe konta: Microsoft Live Connect, Google account

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika sapienti_sat, 20 Listopad 2017.

  1. sapienti_sat

    sapienti_sat Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Cześć,

    w poczta.home.pl jest opcja dodania kont z poza home.pl i dotyczy to nie tylko kont email. Dodałem konto My Microsoft Live Connect account, My Google account. Oczywiście dla poczta.home.pl dałem dostęp do zasobów ww. kont (np. do google drive, zdjęć, itp). Wszystko zadziałało, ale . . . jakie są tego korzyści.
    Np. Portal'u mogę dodać widget: Twitter, Kanał RSS i inne, ale brak Microsoft i Google.
    Co zyskuję integrując konta Microsoft Google?

    Pozdrawiam
    sapienti_sat
     
  2. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @sapienti_sat Dodawanie kolejnych kont umożliwia Ci swobodne przeglądanie Twojej całej poczty w jednym panelu, bez konieczności logowania się do innych narzędzi. Aplikacja poczta.home.pl działa jak każda inna aplikacja pocztowa na smartrfony i ma ona możliwość odczytywania zawartości z zewnętrznych serwerów pocztowych. To bardzo wygodne rozwiązanie :)

    Widgety o których piszesz są już integralną częścią aplikacji poczta.home.pl i po integracji zewnętrznych kont pocztowych z aplikacją poczta.home.pl nie uzyskasz dodatkowych widgetów.
     
    Grzesiek lubi to.
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @PawelS rzucisz okiem na ten temat. Czy odpowiedź @Adam wyczerpuje temat? Czy możemy spodziewać się jeszcze jakiś zmian?
     

Poleć forum znajomym