1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Poczta Poczta mobilna - aplikacja na urządzenie

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 2 Listopad 2015.

  1. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Sugestia zaproponowana przez użytkownika usług home.pl:

    Poczta home.pl dla urzadzen mobilnych w tej chwili jest tragiczna (brak aplikacji dla urzadzen mobilnych), Jest tylko WWW.
    mam konto Business Starter, jest tam poczta ale brakuje mi dedykowanej aplikacji na androida (taka jak na przyklad ma gmail lub yahoo mail).
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Dla mnie sugestia bez sensu :) Zwykła aplikacja Poczta na Androidzie czy klient na iPhone pozwala bez najmniejszych problemów na imapie używać poczty, raczej nikły procent osób instalowałoby kolejną aplikację tylko do poczty home, patrząc na to, że wielu z nas ma różne poczty na różnych serwerach, po za tym co w przypadku gdybyśmy mieli np 10 emaili na 10 różnych serwerach home?:) aplikacja musiałaby nieźle się natrudzić aby obsłużyć całość i nie zgubić choćby najmniejszego sensu jej istnienia,
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dla mnie wersja mobilna Poczty home.pl jest wystarczająca :) ale wiadomo aplikacje do obsługi poczty, dedykowane na urządzenia mobilne również potrafią ułatwić życie. Będziemy monitorować sprawę.
     
  4. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    Kto powiedział, że aplikacja mobilna ma być tylko do odczytywania poczty? :) Przypominam, że poczta w home.pl to coś więcej niż sama skrzynka. Dzięki licencji CEX możecie uzbroić swój smartfon w edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny, a także wirtualny dysk do wymiany dokumentów :)
     
    jakubgalinski lubi to.

Poleć forum znajomym