1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Pojawienie się nieznanej płatności w koszyku

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika michalhockey, 10 Październik 2018.

  1. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    Dlaczego pokazuje mi się w koszyki płatność "Masterpass"? Wyłączyć tego się nie da, bo nie wyświetla mi się w panelu w płatnościach. Widzę, że inne sklepy też mają to "włączone"...

    Proszę o szybką reakcję bo wygląda to na "globalny" błąd!

    EDIT:
    Można to usunąć wyłączając płatność Payu, czyli błąd tkwi w tym miejscu. Po co wyświetla się ta opcja Masterpass?
     

    Załączone pliki:

    Ostatnia modyfikacja: 10 Październik 2018
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    U mnie nic takiego nie występuje
    ???
     
  3. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    Jak wspomniałem wyżej, ten błąd wyskakuje jak płatności Payu są aktywne. Ty masz Przelewy24
     
  4. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
  5. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    Dzięki @casar za informację. O ja ślepy, patrzyłem wczoraj na inny komunikat dot. aktualizacji sklepów stąd się dziwiłem dlaczego nie było wzmianki o tym.

    Widocznie wprowadzali wieczorem tę aktualizację bo teraz można tę obsługę płatności (Masterpass) WYŁĄCZYĆ w KONFIGURACJA -> płatności -> Płatności internetowe - Payu -> Ustawienia Payu (na samym dole, pic rel).

    Temat rozwiązany
     

    Załączone pliki:

    casar lubi to.

Poleć forum znajomym