1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Panel home.pl Pole Komentarz do usługi

Dyskusja w 'Usługi dodatkowe oraz panel administracyjny' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 24 Wrzesień 2016.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Witam,

    od zawsze korzystam z opcji "Komentarz do usługi:", która jest widoczna przy domenach. Od zawsze też mam problem z ustawieniem wartości w polu. Wybieram domenę, wpisuję wartość, klikam ikonę zapisu... powtarzam do dla kolejnej usługi. Profilaktycznie sprawdzam pierwszą i... mam pustą wartość bez możliwości edycji (brak ikonki edycji).

    No to wybieram taką, która ma ustawiony komentarz, klikam edytuj i bez zmiany wartości klikam zapis. Opis znika. Robię coś źle?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK potwierdzam, że jest pewien z tym problem, ale wartości w polu "Komentarz" są poprawnie zapisywane. Przy okazji dodam, że szepnę tam gdzie trzeba, aby podczas najbliższej aktualizacji Panelu home.pl nasi programiści nie zapomnieli o funkcji komentowania usług.
     
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Ping :) Znów mnie to wkurza...
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Numer zgłoszenia wystawionego w tej sprawie to: QA-37691, więcej informacji przesłałem uzytkownikowi @LorK w wiadomości prywatnej na forum.
     

Poleć forum znajomym