1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE pomoc.home.pl - co to takie nowe czerwone?

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 20 Październik 2016.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Co to takie czerowne, nowe w zagranicznym języku teksty wyświetlające? :)

    To jakaś nowość? Czy tylko testy na produkcji się robi?

    home - notice.png
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    A ja nie mam. Jestem gorszego sortu? ;)
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK akurat podczas testowania wpadłeś w zastawione przez ze mnie sidła... ;)

    W nagrodę napiszę tylko, że chcemy informować o ważniejszych komunikatach oraz niedogodnościach już na stronach pomocy... niektórzy wcale nie chcą do nas dzwonić, ani wysyłać wiadomości e-mail - wystarczy im konkretny krótki komunikat co się dzieje.
     
  5. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    ale tak testy? Na produkcji? I to w home? Pachnie amartorsko :p

    A na poważnie - ten baner pojawiać się będzie TYLKO na stronie głównej pomocy?
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    amatorsko to by było wstawienie lorem ipsum :D
     
    LorK lubi to.
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Pasek był dosłownie na kilkanaście sekund włączony :p. Nie traktuję serwisu pomoc.home.pl jako newralgicznego i pozwoliłem sobie włączyć wtyczkę "na chwilę". Szczegółów nie chcę zdradzać jeszcze, bo nie jestem pewny czy w takiej formie będzie to wyświetlane, czy może w jeszcze bardziej inwazyjnej formie :). Decyzja nie została jeszcze podjęta, ale dam znać, gdy będzie wszystko wiadomo.
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Informuję, że dzisiaj na podstronie https://pomoc.home.pl/kontakt/ uruchomiliśmy testowo okno typu popup, które ma za zadanie informować o ważnych niedogodnościach. Komunikat ten będzie włączany tylko w wyjątkowych sytuacjach i został dodany na podstawie sygnałów naszych klientów, którzy nie chcą dzwonić na naszą infolinię, aby uzyskać informacje o niedogodnościach.
     

    Załączone pliki:

Poleć forum znajomym