1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Centrum Pomocy Potrzebujesz pomocy podczas przeglądania naszej dokumentacji? Skorzystaj z czata on-line!

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Mariusz, 13 Październik 2015.

  1. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Od kilku dni na podstronach naszej dokumentacji www.pomoc.home.pl została aktywowana możliwość połączenia się z konsultantem za pośrednictwem czata on-line. Podkreślam, że jest to testowy start tej funkcjonalności, na podstawie którego badamy skuteczność takiej komunikacji. Nie jest jeszcze przesądzone, aby taka funkcja została na stałe w naszej dokumentacji.

    Testowana forma komunikacji ma tylko charakter informacyjno-handlowy. Dyspozycje wymagające autoryzacji klienta, nadal proszę kierować za pośrednictwem formularza kontaktowego lub infolinii.

    Jak to działa?

    Po wyświetleniu odpowiedniej podstrony naszej dokumentacji, czyli www.pomoc.home.pl i po przekroczeniu odpowiedniej ilości czasu, w prawym dolnym rogu ekranu zostanie wyświetlone zaproszenie do połączenia z konsultantem na czacie on-line.

    czat-home.jpg
     
  2. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    kiedys chat byl w przypadku pomocy premium z tego co pamietam,chyba że się mylę? mysle ze to dobra forma kontaktu
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Wchodzę na powyższą stronę i nie widzę zaproszenia do rozmowy tylko od razu czat z napisem: Ładowanie...
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @TheL korzystając z dostępnej technologii :D identyfikujemy rozmówcę, jego myśli i łączymy... taki Matrix.
    Testujemy rozwiązanie, więc może zdarzyć się i tak. @Mariusz monitoruje temat.

    @Jephrey tak, masz rację. Czat techniczny nadal pozostaje tylko w zasięgu pomocy PREMIUM, a więc i usług wspierających tę formę kontaktu. Czat dostępny na stronach pomocy (www.pomoc.home.pl) ma charakter tylko informacyjno-handlowy.

    W sytuacjach wymagających weryfikacji konta, przyjęcia dyspozycji itp. zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub logowania do Panelu home.pl --> sekcja Centrum Pomocy --> Kanały komunikacji i połączenie z czatem technicznym, w którym dostępna jest autoryzacja.

    Informacje i zalety Pomocy Premium opisane są w tym artykule: kliknij tutaj.
    (już zabieram się za jego aktualizację)
     
  5. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    Ty sie za robote wez a nie ..... czat to dobry wybor ale pod warunkiem,ze faktycznie cos mozna na nin zalatwic tzn np zautoryzowac sie inaczej to tylko bedzie "ple ple ple " do niczego nie prowadzace
     
  6. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    tzn @TheL wez sie za robote :p np szukanie zlotego jajka czytaj kernela a nie czepiasz sie ze pojawia sie ladowanie :)
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Pics or it didn't happen ;)

    @TheL A tak na poważnie, to proszę spróbuj wywołać tę sytuację jeszcze raz i zrób nam zrzut ekranu.
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Proszzz :) nawet wyczyściłem cache przeglądarki :D
    prosz.png
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziwna sprawa, nie jestem w stanie wywołać tego błędu u mnie (na dwóch najpopularniejszych przeglądarkach, zawartość Wirtualnego Doradcy jest ładowana poprawnie na moim ekranie). Od zawsze w taki sposób jest to u Ciebie wyświetlane (to znaczy wisi napis Ładowanie...)? Czy dopiero teraz to zauważyłeś?
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ja tu nigdy nie wchodziłem :)
     
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    i wszystko jasne, wiem o co chodzi. Jeśli mamy wolniejszy net (a teraz w firmie mam nieco obciążone łącze) to zaczyna się ładować i staje, nawet jak łącze się odblokuje to nie idzie dalej.
    ustawiłem sobie priorytet na łączu i praktycznie ładowanie pojawia się teraz na sekundę.
     
    Mariusz lubi to.
  12. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    "Our agents are not available at the moment."
    taki mam komunikat po kliknięciu na rozpoczęcie rozmowy.
     
  13. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Komunikat jest nam znany, pracujemy nad tym. Czaty on-line są obsługiwane bez przerwy, problem tkwi w konfiguracji uprawnień i niektórzy użytkownicy mogą widzieć taki komunikat. Rozwiążemy to niebawem!
     

Poleć forum znajomym