1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prędkość usługi - TEST 1

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 26 Wrzesień 2015.

 1. TheL

  TheL @Lider VIP Beta-tester

  Wiadomości:
  2 400
  Docenione treści:
  531
  Postanowiłem sprawdzić rzeczywistą prędkość usługi przy pomocy PHP Benchmarku i oto co wyszło, wyniki są w sekundach. Porównałem oferowaną usługę Wordpressa z najwyższą usługą hostingową Home.pl Wynik oparty o 3 pomiary na każdej z usług. Im mniejsza liczba tym szybciej.

  wynik.png

  Aby lepiej to zobrazować poniżej przedstawiam wykres

  wykres.png
   
 2. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 086
  Docenione treści:
  302
  @TheL No to mamy się czym chwalić ;-))! Czas łączny testu, który przeprowadziłeś jest 3x mniejszy przy Wordpress Hosting SSD. Od przyszłego tygodnia będziemy mogli przeprowadzić jeszcze dodatkowe testy szybkości łącza przy Wordpress Hosting SSD. Obecnie mamy pewne niedogodności (dzięki Thel za zgłoszenie w wiadomości prywatnej).

  ps. nie znaczy to, że nie będziemy pracować nad parametrami bezpieczeństwa dla usług Business Cloud Unlimited. Nad tym również będziemy pracować :)! Nowa usługa, czyli Wordpress Hosting SSD, którą wdrażamy za kilkanaście dni ma być szybka i utrzymać naprawdę duży ruch na największych blogach, portalach czy innych serwisach opartych o Wordpress.
   

Poleć forum znajomym