1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Problem z adresem strony w kreatorze click web

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika fundacja, 30 Wrzesień 2016.

  1. fundacja

    fundacja Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    moja poprzednia strona internetowa utworzona była w starym kreatorze i nie ma możliwości edytowania jej, w związku z tym utworzyłam nową stronę w kreatorze click web, opublikowałam ją a jej nowy adres to www.clickweb1663767.home.pl. Natomiast stara strona nadal widnieje w sieci pod adresem www.fundacjarazem.org. i chciałabym się dowiedzieć jak przypisać ten adres do nowo utworzonej strony?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @fundacja

    w celu połączenia domeny internetowej ze stroną WWW utworzoną w kreatorze, należy przypisać wybraną domenę do odpowiedniej usługi Click Web. Nie musisz konfigurować dodatkowych ustawień domeny (np. przekierowania, rekordy). Strona WWW, po przypisaniu domeny do usługi Click Web, będzie wyświetlana pod adresem Twojej domeny.
    • Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak przypisać domenę opłacaną (zarejestrowaną) w home.pl.
    Podczas przypisywania domeny podaj nazwę Twojej usługi Click Web (np. clickweb123456) i hasło dostępu (czyli to samo hasło, które podajesz podczas logowania się do kreatora Click Web). Po zapisaniu zmian, wybrana domena zostanie skierowana na stronę opublikowaną w kreatorze Click Web.
     
  3. fundacja

    fundacja Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Tak, tylko problem polega na tym, że jak kliknę nazwę domeny a potem konfigurację usługi to nie pojawia mi się przycisk "konfiguruj". Nie wiem czy to dlatego, że w typie usługi nie jest wpisane "domena" tak jak w pozostałych usługach tylko click web basic?
     
  4. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Musiałaś w takim razie źle wejść w Panelu. Sprawdź czy na zakładce Usługi masz widoczną nazwę domeny, poza usługą ClickWeb.

    Jeśli jest to klikasz w jej nazwę, dalej Konfiguracja Usługi i u góry konfiguruj.
    Jeśli nie, to wyloguj się z Panelu i zaloguj się do niego nazwą i hasłem do domeny.
     
  5. fundacja

    fundacja Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Mam kilka domen: e-fundacjarazem.pl fundacjarazem24.pl itp i nie wiem w którą mam kliknąć w każdej z nich jest opcja "konfiguruj"
     
  6. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Wybierz tą, pod którą docelowo chcesz mieć nową stronę - fundacjarazem.org.
     
  7. fundacja

    fundacja Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Tak też już próbowałam, ale wyskakuje mi błędne hasło. Tylko że ja nie mam ustawionego hasła do kreatora click web po prostu klikam w tą usługę a następnie wybieram "zarządzaj stroną www", hasło mam tylko ustawione jak loguję się do panelu home
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @fundacja najlepszym rozwiązaniem będzie jak skontaktujesz się z naszym Biurem Obsługi Klienta (np. za pomocą formularza kontaktowego), jeśli zautoryzujesz się w formularzu kontaktowym i podasz w treści wiadomości co ma zostać zrobione (czyli pod którą domeną ma zostać wyświetlona strona internetowa z kreatora Click Web), to nasi konsultanci zajmą się przekierowaniem i konfiguracją Twojej domeny.
     
  9. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Hasło do kreatora ClickWeb możesz zmienić poprzez sekcję Usługi - klikasz w nazwę ClickWeba i u góry Zmień hasło lub w przycisk z kłódka w rozsuwanym menu.
     

Poleć forum znajomym