1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Problem z działaniem sklepu prestashop na serwerze

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Hector X, 15 Październik 2018.

  1. Hector X

    Hector X Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Mam pytanie: przenioslem dwa sklepy działające w oparciu o silnik prestshop na serwer home.pl. Oczywiście zrobiłem delegacje domeny, zadresowałem bazy danych w pliku konfig, przypisałem domenę do katalogu ( z seperacją serwisu). NIe dziąła.. Próbowałem z i bez separacji, pliki htaccess zmianiałem zgodnie z opisem w wytycznych home.pl. nic to nie daje. Strona się ładuje...i ładuje i nie daje rady załadować. Zmieniłem na defaultowy szablon. Strona się pojawia. Ale nie ma szans dodać produktów do koszyka....ktoś pomoże?
    Nadmienie że wordpressowe rozwiązania śmigają mi bez problemu
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Hector X w pierwszej kolejności potrzebowaliśmy jakiś informacji o adresie strony. Po drugie, jeśli nie uzyskasz wsparcia na forum, napisz proszę do BOK. Pomijając już oczywistą propozycję przejścia na Click Shop, przekażemy temat do weryfikacji jeśli oczywiście nie dotyczy to samej komplikacji w konfiguracji prestahsop.

    Zobacz też takie tematy: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/c...rawnie-prestashop-po-zainstalowaniu-w-home-pl

    @PawelS @LukaszC może pomimo innej platformy podpowiecie coś koledze po uzyskaniu dodatkowego info o adresie strony?
     

Poleć forum znajomym