1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Problem z Facebookiem na Click Shop Premium

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika magnus_111, 28 Grudzień 2017.

  1. magnus_111

    magnus_111 Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Witam,
    od kilku dni mam problem z integracją sklepu z Facebookiem. Na początku konfiguracji sklepu, wszystko było w porządku, a teraz nie wiem co się stało, nic nie ruszałem w tej materii. Proszę o pomoc doświadczonych użytkowników.

    Lista problemów:

    - pusty moduł Facebook - Lubię to!, (np. strona główna pod menu, ciemny div), z home.pl polecili mi wysuwany moduł Facebook, tam jest tylko link, ja bym preferował box od Facebooka (wiecie o co mi chodzi :) ),
    - brak likebox w szczegółach produktów oraz wpisów do Facebooka (styl strony FB - zakupy),
    - problem z aplikacją "sklep na Facebooku" od home.pl, aplikacja nie reaguje na przycisk zaloguj się na Facebooku,

    Adres sklepu: www.cuero.pl

    Z góry dziękuję za pomoc.
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @magnus_111
    - moduł Facebook - Lubię to, nie funkcjonuje poprawnie z nowymi fanpage założonymi od 2016 roku. Sugeruję tutaj dodać ręcznie taki moduł na podstawie https://developers.facebook.com/docs/plugins/page-plugin lub tak jak wspomniałeś wysuwany moduł https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/wysuwany-modul-facebook-w-sklepie-click-shop
    - Z tego co sprawdziłem na Twojej stronie są widoczne przyciski lubię to oraz udostępnij.
    - Zaloguj się do sklepu z poziomy domeny, która została podana w adresie sklepu (Konfiguracja->Ustawienia podstawowe->Informacje podstawowe) oraz wyczyść cache sklepu (Konfiguracja->Administracja system->Pamięć Cache)
     
  3. magnus_111

    magnus_111 Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    - moduł Facebook - własny moduł jest pusty, spróbowałem podpiąć stronę testową z Facebook for developers i działa, jakieś sugestie?
    - przyciski Lubię to moje aplikacje działają w trybie awaryjnym przeglądarki (Firefox Dev Edition)
     
    Ostatnia modyfikacja: 28 Grudzień 2017
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @magnus_111 co do przycisku Lubię to, to u mnie na Firefox 57.0.3 (64 bity) działa poprawnie, dlatego sugeruję wyczyścić pamięć cache lub sprawdzić na innej przeglądarce.
    Natomiast co do modułu wysuwanego sprawdziłem u siebie dodając Twój Fanpage też nie mogę wyświetlić go.
    Sprawdzę dokładnie czym jest to spowodowane i dam znać.
     
  5. magnus_111

    magnus_111 Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Na wyczyszczenie wpadłem wcześniej, działa.
    Co do page na Facebook, też jestem ciekaw, czemu tylko moja strona się nie wyświetla.
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @magnus_111 Twój FP zadziałał z opóźnieniem, nie wiem dlaczego :)
     
  7. magnus_111

    magnus_111 Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    A ja wiem :). Problemem było ustawienie strony na Facebooku, mianowicie ustawienie "Ograniczenia dotyczące kraju" - musi być widoczna dla wszystkich.
     
    LukaszC lubi to.

Poleć forum znajomym