1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE problem z instalacją certyfikatu

Dyskusja w 'Certyfikaty SSL' rozpoczęta przez użytkownika Dawid123, 26 Kwiecień 2018.

  1. Dawid123

    Dawid123 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Zrobiłem wszystkie poprzednie punkty zgodnie z instrukcją z video. Po wpisaniu danych tj. nazwa serwera (adres www) oraz hasło i klikając instaluj certyfikat wyświetla mi się: nieprawidłowe hasło. Z tym, że hasło jest dobre, bo się na nim loguję. Wpisywałem również w nazwie serwera usługę: clickweb.... i po podaniu hasła wyświetla się: Certyfikat nie może zostać zainstalowany na wybranym serwerze. Proszę o pomoc, z góry dziękuję :)
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Dawid123 w przypadku usługi kreatora Click Web nie umożliwia ona instalacji certyfikatu SSL. Sprawdź wiadomości prywatne, wysłałem do Ciebie wiadomość w Twojej sprawie.
     
  3. konrad123456

    konrad123456 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry, mam podobny problem, po kliknięciu "Zainstaluj certyfikat" pojawia się prośba o hasło do serwera i nie jestem w stanie podać poprawnego hasła. Proszę o pomoc, nie wiem jakie informacje są jeszcze konieczne.
     

Poleć forum znajomym