1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Problem z polskimi znakami w panelu

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika JakubLW, 14 Wrzesień 2017.

  1. JakubLW

    JakubLW Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    1
    Kolejny błąd, na który się natknąłem to problem z polskimi znakami:

    Polskie znaki.PNG
    Aż razi po oczach :)
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @JakubLW dziękuję za informacje, przekazałem je do naszego zespołu do weryfikacji (numer sprawy: QABETA-939). Wrócę tutaj na forum, gdy uzyskam informacje zwrotne.

    [​IMG]
     
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    było już zgłaszane. gdyby wyszukiwarka na forum działała to bym podał linka...
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @JakubLW @LorK dziękuję za informacje, otrzymałem potwierdzenie, że mamy już na to zgłoszenie i działamy (numer sprawy: ONESTORE-610).
     
  5. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Mariusz:

    a nie

    ?
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK Dobra czujność. Mamy w sumie trzy zgłoszenia na ten sam temat w naszym wewnętrznym systemie i właśnie oba podane przez Ciebie zgłoszenia mają ustawiony status "powiązane ze sobą". Numery wszystkich zgłoszeń dotyczących tego błędu to: ONESTORE-610, QABETA-28 oraz QABETA-939.
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Informuję, że w chwili obecnej nie możemy tego zreplikować. Zostało to poprawione podczas wprowadzania ostatnich aktualizacji panelu. Jeśli zauważycie te błędy ponownie, proszę o info tutaj na forum. Ustawiam temat na forum jako rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym