1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Problem z przyciskiem wyszukiwania w widoku responsywnym

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Galder, 27 Październik 2017.

  1. Galder

    Galder Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    2
    Zastanawiam się któryś dzień co popsułem, a już kilka osób używających sklep zwróciło mi uwagę;
    w widoku responsywnym nie działa mi wyszukiwarka w menu głównym, widzę że większość tych przycisków (chociażby koszyk czy moje konto) działa jako linki/kotwice więc może istnieje jakaś możliwość jak dodać link do opcji wyszukiwania w menu głównym tak żeby otwierała się wtedy wyszukiwarka zaawansowana
    adres do sklepu:
    https://rebel-tshirt.com/

    Jak zwykle w moim przypadku mała rzecz acz irytująca.
    Z góry dziękuje za wsparcie i przepraszam za zajmowanie czasu małymi rzeczami.

    Pozdrawiam
     

    Załączone pliki:

  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wystawiłem zgłoszenie: FEEDBACK-1340 do weryfikacji, chyba że ktoś na forum nas ubiegnie.
     
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Problemem braku wyszukiwarki w wersji mobilnej jest nieaktualizowany plik 'body_head.tpl'. Sugerujemy stworzyć nową kopię domyślnej skórki rwd i spróbować dopasować do oryginalnego pliki 'body_head.tpl' swoich modyfikacji.
    Przesyłam również informacje dotyczące aktualizacji i wprowadzonych zmian, które powinny pomóc:
    https://pomoc.home.pl/section/komunikaty/sklep
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Nie do końca jest to problem nieaktualizowanego pliku, mój ma ponad 1,5 roku i nic nie jest aktualizowany, a i tak działa. Wg mnie jest błąd modyfikacji tego pliku.
    A druga sprawa jak chcemy aktualizować nasze pliki to nie robimy tego zerując czyli aktualizując plik i wprowadzamy zmiany, lecz używamy bardzo pomocnych informacji jakie są przekazywane przy każdej aktualizacji w postaci diffów
     
    Galder i LukaszC lubią to.
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Najprawdopodobniej problemem jest tutaj trochę nieaktualna skórka sklepu, tłumaczę:
    • kiedyś (kilka wersji wcześniej) w skórce RWD było faktycznie tak, że jeśli miałeś wyłączone pokazywanie wyszukiwarki w nagłówku sklepu, to na wersji mobilnej ta wyszukiwarka nie działała (to znaczy przycisk był, ale wyszukiwarka nie działała). Tak też najprawdopodobniej jest w Twoim przypadku - masz starą kopię skórki, która nie została zaktualizowana.
    Istnieje jednak pewne rozwiązanie, o którym już tutaj ktoś w temacie napisał. Możesz w panelu sklepu wykonać nową kopię używanej skórki i następnie spróbować przerzucić zawartość pliku body_head.tpl (w sensie skopiuj całą zawartość tego pliku z wykonanej kopii skórki i wklej ją do używanego pliku).

    Warto zrobić kopię zapasową starej zawartości tego pliku, aby mieć możliwość sprawdzenia i przerzucenia jakiś innych modyfikacji, które mogłeś wykonać w pliku body_head.tpl w przeszłości.
     
    Galder lubi to.

Poleć forum znajomym