1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Problem z wyświetlaniem modułu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika bearska2304, 6 Luty 2017.

  1. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    hej Prosze
    O pomoc , to nie dzień czy dwa ale juz prawie miesiąc ....w wersji RWD nie działa moduł : opcje przeglądania ( nie rozwija sie ) czytałam w innych tematach ze to może byc spowodowane aktualizacjami ale to naprawde za długo juz :( .
    To jeden z ważniejszych modułów i jego brak jest bardzo uciążliwy . Macie pomysł co z tym zrobic ? Adres sklepu : www.live2fly.ie
    W załączniku zrzut ekranu wktorym widać o co chodzi .( lista sie nie rozwija tylko w wersji RWD na komp wszystko ok )
    Z góry dziekuje za pomoc w rozwiązaniu problemu ! ☺️
     

    Załączone pliki:

  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
  3. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    Hej dziekuje , widziałam ten temat i chciałam tego spróbować ale z 10x wertując skin_less nie doszukałam sie tego wiersza :(

    .centercol #box_filter, .top #box_filter, .footer #box_filter {
    display: none ;
    }

    Mam tylko :

    #box_filter {
    238
    .multiselect {
    239
    border: none;
    240
    background: url("../images/ico_arrow_down_small.png") no-repeat 95% 50% @inputBg;
    241
    font-size: 1.2em;
    242
    243
    &:hover, &.selected {
    244
    border: none;

    Czy to odpowiada za to samo ? I jak to zmienić ? Dziekuje :)
     
  4. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    I potem dalej :

    272
    display: none;
    273
    }
    274
    275
    .producers_wrap {
    276
    background: url('../images/arrow-grey-down.png') no-repeat 95% 50% @inputBg;
    277
    }
    278
    }
    279
    280
    #box_polls {
    281
    .bottombuttons {
    282
    text-align: center;
    283
    284
    .btn {
    285
    background-color: @maincolor2;
    286
    border: none;
    287
    color: @colorWhite;
    288
    font-size: 1.2em;
    289
    font-weight: bold;
    290
    padding: 1.3em 3em;
    291
    }
    292
    }
    293
    }
    294
    295
    .centercol, .top, .footer {
    296
    #box_filter {
    297
    .innerbox {
    298
    .box-sizing();
    299
    }
    300
    }
    301
    }
    302
    303
    .top {
    304
    .box {
    305
    &:first-child {
    306
    .innerbox {
    307
    margin-top: 1.5em;
    308
    }
    309
    }
    310
    311
    .innerbox {
    312
    padding: 0;
    313
    }
    314
    }
    315
    }
    316
    317
    .centercol {
    318
    .products {
    319
    .product {
    320
    background-color: @colorWhite;
    321
    margin-bottom: 1em;
    322
    }
    323
    324
    &.viewphot {
    325
    i.price-netto {
    326
    .clearfixm();
    327
    328
    position: relative;
    329
    top: -0.2em;
    330
    331
    em {
    332
    display: inline;
    333
    font-size: 1em;
    334
    }
    335
    }
    336
    337
    .product {
    338
    .price {
    339
    em {
    340
    display: inline-block;
    341
    }
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @bearska2304 sprawa wygląda więc trochę inaczej. Wygląda na to, że korzystasz z modyfikowanej skórki graficznej. W aktualizacji 1.8.4 wprowadziliśmy poprawki, które rozwiązały kwestie z funkcjonowaniem modułu Opcje przeglądania.

    Modyfikowany przez Ciebie szablon nie został zaktualizowany (ponieważ nie aktualizujemy kopii skórek klientów). Rozwiązania w takiej sytuacji są dwa:
    • zrobienie kolejnej kopii skórki i ustawienie jej jako domyślnej (opcje przeglądania będą funkcjonować poprawnie).
    • sprawdzenie jakie zmiany zostały wprowadzone w plikach skórek graficznych podczas aktualizacji do 1.8.4 i wprowadzenie tych zmian do kopii szablonu graficznego, z którego obecnie korzystasz.
    Pod tym adresem publikujemy informacje o tej aktualizacji (jakie zmiany zostały wprowadzone w plikach skórek graficznych): https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/aktualizacja-click-shop-do-wersji-1-8-4/
     
  6. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    Opcja 1
    Nie pomogła :(
    Tak jak mówiłeś zrobiłam kopie i ustawiłam jako aktywny styl graficzny tj na foto

    Opcja 2 nie mam pojęcia jak to zrobić

    Czy mógłbyś prosze w skrócie napisać jak to zrobic / gdzie zmienić
     

    Załączone pliki:

  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Ustaw jako aktywny styl graficzny oryginalny szablon, który nie ma w nazwie słowa "kopia". Po ustawieniu oryginalnego szablonu jako aktywny, na podglądzie moduł Opcje przeglądania powinien być już poprawnie wyświetlany.

    Druga opcja to usuń pamięć podręczną przeglądarki, ponieważ przeglądarka może korzystać nadal z poprzednich ustawień i możesz widzieć wersję sklepu nadal z "poprzednim szablonem".
     
  8. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    A wiec ustawiam oryginalna skórkę click shop bez moich modyfikacji , usuwam pamięć podręczna przeglądarki i dalej to samo .

    Zerknij prosze czy z twojej przeglądarki to samo : http://www.live2fly.ie/en_US/c/Kites/18

    Producentów powinno byc ponad 20
    Cena sie Wogole nie wyświetla

    Jak w załączniku jest ustawiony oryginalny styl graficzny .

    :(
    Jakis pomysl ?
     

    Załączone pliki:

  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Na mojej przeglądarce wyświetla sie chyba wszystko prawidłowo, proszę spróbuj jeszcze raz.

    Poniżej dodaje zrzuty ekranów:
    opcje-przegladania2.png

    opcje-przegladania1.png
     
  10. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    Hmm dziwne wyczyscilam wszystkie mozliwe Dane przegladarki na telefonach 2 osob ktore sie zajmuja sklepem jeden android , drugi IOS i na obu dalej problem z wyswietlaniem . No nic , wieczorem sprobuje uzyc jakiegos telefonu na ktorym strona nie byla wczesniej uruchamiana i jesli bedzie ok dam znac zeby zamknac temat jesli nie to chyba dalej bede meczyć Dziekuje za pomoc
     
  11. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sprawdź proszę na telefonie i daj znać. Według mnie, po zmianie szablonu na oryginalny (nie kopię), powinno wszystko działać. Dostępne są dwie możliwości:
    • albo na kopii skórki dodanie odpowiednich zmian w plikach, zgodnie z instrukcjami co było zmieniane w aktualizacji 1.8.4 (https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/aktualizacja-click-shop-do-wersji-1-8-4/)
    • albo wykonanie kolejnej kopii skórki (ta kopia powinna już działać poprawnie) i dostosowanie tego szablonu od początku, np. na podstawie danych z poprzedniej kopii skórki.

    Wiem, że wygląda to na coś trudnego, ale wbrew pozorom, skrupulatna osoba powinna sobie dać z tym radę.
     
  12. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    Hej , a wiec niestety Problem nie jest rozwiazany :( sprawdzilam wczoraj na Tel. Osoby ktora nigdy nie wchodzila jeszcze na strone wiec tel . Byl czysty z wszelkiej pamieci / historii wyszukiwarki itd - I nie wyswietla sie filter. Nie moglam tego pojac czemu w takim razie Tobie sie wyswietlilo - przygladnelam sie jeszcze raz zrzuta ktore wyslales I juz wiem ... Zrzut jest z pelnej wersji strony na telefonie I to dzialalo caly czas - natomiast Problem jest w wersji responsywnej ( porownanie na zalaczonych fotkach ) - z tego wszystkiego wynika Ze problem nie tkwi w zadnych indywidualnych ustawieniach ,tylko w aktualizacji musi byc cos nie tak bo ja Teraz mam caly czas orginalna skorke click shop Rwd w ktorej nic a nic jeszcze nie grzebalam ... prosze daj znac jesli masz jeszcze jakies pomysly
     

    Załączone pliki:

  13. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Na moje oko, filtrowanie znika na wersji responsywnej, ponieważ w kodzie CSS znajduje się taki fragment kodu:
    Kod:
    @media screen and (max-width: 767px)
    .rwd .sort-and-view {
        display: none !important;
    }
    Możesz wrócić do poprzedniej kopii skórki i w niej dodać do własnego stylu CSS taki kod:
    Kod:
    @media screen and (max-width: 767px)
    .rwd .sort-and-view {
        display: initial!important;
    }
    Następnie po zapisaniu zmian sprawdź czy filtrowanie (filter) pojawia się na wersji mobilnej (RWD).
     
  14. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    Niestety nic to nie pomoga kiedy wklejam to do własnego kodu CSS caly czas to samo :( Taki fragment jest tez w pliku responsive_less ale podmienienie go na taki jaki podałeś tez nic nie daje ... Jakkolwiek dziekuje Ze probowales pomóc ☺️
     
  15. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @bearska2304 możesz też spróbować znaleźć ten kod w plikach:
    Kod:
    @media screen and (max-width: 767px)
    .rwd .sort-and-view {
        display: none !important;
    }

    Wystarczy, że usuniesz z niego parametr: display:none!important;, czyli kod będzie wygladał tak:
    Kod:
    @media screen and (max-width: 767px)
    .rwd .sort-and-view {
    }
     
  16. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    Dziekuje ... niestety tez nie pimoglo dalej jie wyświetla sie sortowanie :(
     
  17. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    Jeszcze mam jedno pytanie a nie chce osobnego tematu zakładać : co zrobic zeby na zdjęciach nie wyświetlała sie ich nazwa tj w załączniku - nad kazdym zdjęciem jest jego opis + jpg da sie to jakoś wyłączyć ? Dziekuje
     

    Załączone pliki:

  18. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
  19. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    Dziekuje temat przeczytany juz wiem jak to zmienic

    Jeszcze tylko jedna rzecz - potrzebuje zmienic kolor linkow czy nie wiem jak to nazwac tj na zdjeciu " You're here-> kitesurfing " ma to byc biale na szarym tle . Wiem Ze mozna ten element zmienic w edycji skorki ale wtedy zmienia sie tez kolor tekstu w modulach ( i przy bialalym kolorze sa one wogole niewidoczne ) mozna zmienic tylko kolor tego tekstu przejść do kategorii ?
     

    Załączone pliki:

  20. bearska2304

    bearska2304 Stały bywalec

    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    3
    :rolleyes:Ktoś wie ?
     

Poleć forum znajomym