1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE problem z zalogowaniem do strony na WordPress

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika darkman666, 27 Czerwiec 2017.

  1. darkman666

    darkman666 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam - Posiadam stronę na home.pl ale kilkalat tam nie zaglądałem. Chciałem to zmienić ale mam problem, Strona jest zrobiona w Word Pressie a ja zapomniałem nie tylko hasła ale też login (w końcu minęło kilka lat) ,czy ktoś wie ,czy jest szansa abym mógł się na tę stronę dostać, by ją edytować ,czy to już przepadło?
     
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Przez modyfikację bazy danych ( klik ) albo wp-cli, jeśli masz dostęp SSH na serwerze (Wordpress Hosting Basic takiego nie ma).
     
  3. darkman666

    darkman666 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    NO to chyba przerasta moje możliwości. Jak kliknąłem na podany link to jedynie odzyskałem dostęp do panelu administracyjnego w home.pl a jeśli chodzi o edycję strony w WordPress to piszą tam o tym że można odzyskać dane dostępowe logując się do bazy danych MySQL a zalogować się tam można podając nazwę bazy danych,w którez zainstalowany jest WordPress- to już zupełnie kwadratura koła dla mnie. Tak czy inaczej dzięki . Będę musiał to dać do zrobienia komuś bardziej ogarniętemu w tych sprawach
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ostatnia modyfikacja: 27 Czerwiec 2017
  5. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Napisz mi w wiadomości prywatnej jaki masz typ usługi, to może uda mi sie pomóc

    Wysłane z mojego PLUS przy użyciu Tapatalka
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @darkman666 czy udało Ci się uzyskać dostęp do swojej strony na WordPressie?
     

Poleć forum znajomym