1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Problem ze startową w Joomla3

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika jedrus, 24 Listopad 2016.

  1. jedrus

    jedrus Bystrzak

    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    11
    Kilka godzin morduje się ze startową.
    Ustawiona jest na "art wyróżnione przegląd" ale wyświetla tylko artykuły z kategorii aktualności. Kolejność wszystkich ustawiłem na "opublikowane" więc startowa powinna brać sobie każdy nowy który się pojawi bez względu na kategorię. Niestety pobiera tylko z aktualności. Co może być nie halo..???
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @jedrus Joomle instalowałeś sam czy z auto instalatora Home.pl?
     
  3. jedrus

    jedrus Bystrzak

    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    11
    Po trzech porażkach z instalatorem robię to sam via FTP. Ta strona jest po migracji z J 1.5.26 ale to nie powinno mieć znaczenia bo na innych, też po migracji "startowa" wyświetla misz-masz kategorii. Już ze trzy x tworzyłem nowy "start" w menu i cały czas wyświetla tylko jedną kategorię.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @jedrus czy w opcjach przeglądu artykułu (ustawienia te znajdziemy podczas edycji strony oznaczonej jako homepage) masz ustawione, aby Artykuły wyróżniane były pokazywane na tej stronie? Rozumiem, że podczas tworzenia pozycji menu wybrałeś opcję: "Artykuły wyróżnione - przegląd"?
     
  5. jedrus

    jedrus Bystrzak

    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    11
    Mam tak ustawione i robiłem to już x razy. Zauważyłem że na innych pomigracyjnych stronach," home" lub "startowa" jak kto woli pokazuje datę i autora. Ta topicowa która nie wyświetla kategorii nie pokazuje ani daty ani autora. Wieczorem pokombinuje w tym kierunku i chyba trzeba będzie stawiać od nowa jeżeli wyjdzie na to, że templatka jest walnięta. :-(.
     
  6. jedrus

    jedrus Bystrzak

    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    11
    Rozwiązane.
    W zakładce "opcje układu" należy wybrać --->> uporządkuj kategorie i tu zaznaczyć "nie ustawiaj"
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym