1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Problemy po aktualizacji

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika jhucal, 23 Marzec 2017.

 1. jhucal

  jhucal Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Chciałbym się zapytać gdzie po aktualizacji zniknęła możliwośc wstawiania tabel?

  Kreator stracił przez to ogromną funcjonalność, przez co możliwości tworzenia strony zostały bardzo ograniczone. Nie można nadawac kolorów tła komórkom tabel, przez co edycja podstrony przypomina teraz notatnik a nie kreator strony.

  Poza tym nawet funkcjonalność wstawiania i edycji tekstu pozostaje wiele do życzenia. Bardzo często nie ma możliwości zaznaczenia lini tekstu ani zmiany kolory czcionki w oknie edycji.

  Nie jest to w tej chwili kreator, który testowałem przed zakupem. Jego poziom, funkcjonalnoścć oraz prostota obsługi spadła drastycznie.

  Z poważaniem
  Jacek
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 599
  Docenione treści:
  329
  Po aktualizacji, faktycznie kilka funkcjonalności zostało usuniętych, pojawiło się kilka nowyh. Wszystkie sugestie zbieramy i przekazujemy dalej i tak samo będzie w tym przypadku. Brak edycji tabel po stronie kreatora WWW nie oznacza jednak że nie możesz ich nadal tworzyć i wstawiać.

  Wspominasz o braku opcji edycji tekstu (bardzo często) co masz na myśli. Dodajesz moduł tekstowy i raz są wszystkie przyciski innym razem nie ma? Na jakiej przeglądarce pracujesz?
   

Poleć forum znajomym