1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Produkt w promocji i kupon rabatowy

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika chorg, 26 Październik 2018.

  1. chorg

    chorg Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    9
    Organizując kolejną akcje promocyjną wymyśliłem sobie, że dla czytelników newslettera wyślę kupon rabatowy 25%, a dla pozostałych klientów ustawię promocję 20%. Rozesłałem kupony, wszystko działa (czytelnicy newslettera mieli pewną przewagę czasową). Uruchomiłem promocję - przestał działać kupon. Przestawiłem opcję w Konfiguracja > Marketing > Rabaty na "Zezwalaj na zniżki dla produktów w promocji" i ustawiłem "Nie łącz zniżek" na "wybierz najwyższą z możliwych".
    Po dodaniu produktów do koszyka cena jest promocyjna, kupon można dodać i wychodzi, że klient otrzymuje jeszcze 25% rabatu od ceny promocyjnej. Musiałem się wycofać ze zniżki dla produktów w promocji i będę korygował ceny ręcznie.
    Może jest jakiś sposób by uwzględniał kupon, ale od ceny normalnej, nie promocyjnej?
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @chorg opcja nie łącz zniżek działa dla:
    - kuponów rabatowych,
    - progów rabatowych,
    - indywidualnych rabatów.
    W przypadku jak masz zgodę na rabatowanie promocji jest to traktowane jako cena zwykłego towaru.
     
    chorg lubi to.
  3. chorg

    chorg Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    9
    Ok, dzięki za wyjaśnienie.
     

Poleć forum znajomym