1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Click Shop Produkty powiązane w Centrum Wymiany Danych

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika DamianSuwala, 17 Grudzień 2015.

  1. DamianSuwala

    DamianSuwala Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    3
    Witam,

    Brakuje mi bardzo "wiązania" produktów z poziomu pliku CSV, np za pomocą indeksu innego towaru. Mam dużo towarów do powiązania np: do węża o określonej średnicy pasuje określona ilość końcówek oraz określona ilość zacisków. Wszystko z tych rzeczy znajduje się w różnych kategoriach. Ręczne wklikiwanie jest strasznie czasochłonne.
     
    Grzesiek lubi to.
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ok. Wszystko jest jasne. Sprawdziłem nie widzę nic co mogło by dawać jakiś punkt zaczepienia. Jeszcze upewnię się podczas konsultacji i oczywiście temat pójdzie do kierownika produktu. Wydaje się to uzasadnione, analogicznie jak wszystko co powiązane jest z wariantami produktu. Odezwę się jak będę coś wiedział albo znajdę rozwiązanie alternatywne.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jedyna opcja to dostęp do produktów powiązanych za pomocą API http://tech.clickshop.pl/api ale tych elementów ani Click Studio ani polecany przez nas S2S nie obsługuje więc tylko np. stworzenie osobnej aplikacji. Temat poszedł do kierownika produktu, a na chwile obecną... ręczna robota.
     
  4. DamianSuwala

    DamianSuwala Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    3
    Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Może kiedyś taka opcja pojawi sie w sklepie :)
    Wesołych Świąt ! :)
     

Poleć forum znajomym