1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE produkty rekomendowane ceneo

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Iwona, 16 Styczeń 2016.

  1. Iwona

    Iwona Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Chciałabym dodać do sklepu click shop widget z ceneo "rekomendowane produkty" jak mam to zrobić? i gdzie umieścić kod który wygenerowało mi Ceneo?
     
  2. 1000plytek

    1000plytek Praktyk

    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    1
    Witam

    Instrukcja jest chyba w panelu ceneo

    Tylko pytanie po co to robić - przecież każde kliknięcie jest płatne
    Jeśli ktoś jest już na Twojej stronie to jaki sens ma wchodzenie na produkty przez płatny widget?

    Macie może inne zdanie ?
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Iwona czy temat jest nadal aktualny? Sprawdź przez Konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny --> Moduły --> dodając nowy moduł do interesującej Cię strony np. strony głównej czy układu podstawowego. Wprowadzając kod od ceneo (o ile podany jest w formie kodu) wyłącz edytor (ikonka po prawej stronie pola wprowadzania treści modułu). Zapisz i dodaj moduł. Jeśli nie, podaj proszę kod modułu albo stronę z której pobierasz instrukcje.
     
  4. e-bestaplus.pl

    e-bestaplus.pl Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    4
    Z tego co pamiętam to kliknięcia w widżet nie są płatne, pytałem o to mejlowo chyba kiedyś. Ktoś może to potwierdzić. U mnie produkty dużo lepiej prezentują się w tym widżecie niż w oryginalnym clickshopowym - mam dużo kwadratowych zdjęć, które zlewają się tedy w jeden ciąg.

    @Iwona
    Ja dodałem własny moduł (konfiguracja/wygląd/ moduły) i wkleiłem w niego kod, wszystko działa. Ale ale, jeśli bilans naszych środków na reklamę w ceneo spada do zera to widżet przestaje się wyświetlać.
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym