1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Produkty z podkategorii - kategorie wyświetlają się wcześniej niż powinny

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika yankes, 15 Grudzień 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    Witam, czy da sie wylaczyc jakos widocznosc przedmiotow z podkategorii?
    Mam kategorie "kompresory" w niej podkategorie "akcesoria", po wejsciu w kompresory widze te 2 kategorie...
    Da sie?
     
  2. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
  3. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    wlacz np. pneumatyka >> kompresory i beda produkty z kompresory& akcesoria, a powinny byc same kompresory
     
  4. NoComment

    NoComment Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dołączę się do problemu.
    Produkt zaznaczony, że ma być wyświetlany w kategorii w 3 poziomie wyświetla się już na poziomie drugim.


    http://www.czescipoznan.pl/
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Zajrzałem do kategorii "Kompresory" pod tym adresem: http://szerejko.eu/pl/c/Kompresory/225 - ale widzę tylko produkty z kategorii Kompresory, chyba że czegoś nie rozumiem. Czy można prosić bardziej obszerny opis? Rozmawiamy o widoczności podkategorii czy produktów?
     
  6. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    w suemie juz o nic nie chodzi posegregowalem to innaczej.
    Chodziło o to ze mialem pneumatyka>kompresory>akcesoria i chcialem zeby po kliknieciu kompresory nie pojawialy sie akcesoria.. no ale to i tak by nie mialo wiekszego sensu :) o to mi chodzilo
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym