1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Program lojalnościowy - rabat jednorazowy

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika agnex, 12 Grudzień 2019.

 1. agnex

  agnex Początkujący

  Wiadomości:
  8
  Docenione treści:
  0
  Dzień dobry,
  Chciałam się do wiedzieć czy da się ustawić w programie lojalnościowym wymianę punktów na rabat jednorazowy. Klient zebrał np. 500 punktów i może je wymienić na jednorazowy rabat 10%.
   
 2. machum93

  machum93 Kandydat

  Wiadomości:
  101
  Docenione treści:
  11
  @agnex w przypadku jak wymiana punktów ma być na rabat, a nie na produkty można to ustawić w Konfiguracja->Marketing->Program lojalnościowy->Wymiana punktów
  Po ustawieniu wymiany punktów na rabat naliczany będzie automatycznie dla Twoich klientów i punkty będą odejmowane po realizacji rabatu.
   
 3. agnex

  agnex Początkujący

  Wiadomości:
  8
  Docenione treści:
  0
  Super - dzięki za pomoc. Jeszcze jak byś powiedział jak oddzielić klientów detalicznych i hurtowych tj. przypisać grupę klientów do programu lojalnościowego to by było pięknie. Standardowo polarogram jest dostępny dla wszystkich klientów zarejestrowanych.
   
 4. machum93

  machum93 Kandydat

  Wiadomości:
  101
  Docenione treści:
  11
  @agnex niestety takiej opcji nie ma jeszcze dostępnej. Jedynie można ustawić ilość punktów według kwoty tak aby klienci detaliczni za szybko nie zebrali odpowiedniej ilości punktów na rabat :)
   

Poleć forum znajomym